Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam tavasszal lesz 1...

Kisfiam tavasszal lesz 1 éves, nyárra miilyen ruhkat vegyek neki, és kb. mennyit?

Figyelt kérdés
Inkább a hűvösebb időkre gondolok...Van 2 váltás melegítő együttese,abból nem szeretnék jobban bevásrolni,a 86-os méret ha minden igaz,akkor még ősszel is jó lesz rá.Majd akkor.Bodyk mennyire használódnak,homokban játszó gyereknél?
2015. febr. 27. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

2 melegítő nem lesz elég. Van, hogy hetekig nincs igazi nyár. Már menni fog, esik-kel, stb.


Én a Scamp-nál és Tesco-ban vettem ruhákat.


5 hosszú ujjú body, 5 rövid ujjú, 5 ujjatlan. 4-5 rövidnadrág, harisnya, vékonyabb felsők min. 5 db.

2015. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges még a nyárra vásárolni. Ha most van pénzed és erre szeretnéd költeni, inkább tedd el és majd tavasz végén vásárolj nyári ruhákat. Tapasztalatból beszélek, nem csak a levegőbe. 13 hónapos a fiam. Ő már most 86-os ruhákat hord, de kezdenek kicsik lenni rá, így lehet, hogy áttérünk hamarosan a 92-esre, de nyárra még nem mernék neki vásárolni.
2015. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele hogy body-póló-pamut nacik mindig kellenek, tehát ezekből nyugodtan vehetsz, úgy is használni fogja.
2015. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bodyból sok kell, mert ha homokozni, motorozni, bogarászni, esni-kelni fog, nagyon hamar elhasználódnak. Amikor igazán forró idő volt, akkor medencézett, de utána már nem adtam rá vissza a használt bodyt. Nálunk a nyári bodyk teljesen szét is mentek.

Hosszú ujjú is legyen 2-3 db, hűvösebb estén pizsamanadrággal aludni jó.

2 db melegítő biztos, hogy nem elég, egész héten át tartó hűvös, esős időben nem lesz elég a rövidnaci.

Vehetsz majd napozókat, szerintem praktikusabb, mint a póló-rövidnaci kombó, mert ha leguggol, nem lóg ki a dereka, vagy alváshoz is jó.

Most még felesleges bevásárolni. Ha látsz egy-két cuki, ellenállhatatlan holmit és biztos, hogy nyáron is jó lesz rá, megveheted, de betárazni értelmetlen.

2015. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!