Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pihenöszéket ėrdem...

Milyen pihenöszéket ėrdemes vásárolni? Kedveli a babád? Mennyit van el benne?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Fisher Price-os volt. Két fokozatban lehetett rezegtetni is. Mindkét gyerek szerette. Ki volt használva. Főleg olyankor használtam, amikor zuhanyoztam, ill. amikor a konyhában tettem-vettem. Alkalmanként negyed óta kb.
2015. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Azért választottuk mert 18 kg-ig jó. Ha véletlenül nem jött volna be azonnal, talán később még tudná használni. De szerencsére rögtön megszerette. Fontos,h könnyű legyen, én is vittem magammal mindenhová benne a kisfiamat a lakáson belül. Jók a dallamok, jó a rezgő funkció, könnyen levehető, mosható a huzat. Amíg nem tudott ülni, addig etetőszékként is funkcionált (bár elvileg nem lehetne). Jó lehet hintáztatni, de fixálható is. utazáskor is mindig vittük magunkkal. Kezdetben 10 percet volt el benne, később akár egy órát is, közben játszott, volt,h el is aludt benne. Mióta tud ülni, nem használja (most 1 éves). De sztem később még fogja.

2015. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is csak akkor használtuk, amikor muszáj volt (főzés, porszívózás), amikor a közelben akartuk tudni, neki is kellett, hogy lásson minket, de valami miatt nem lehetett kézben. Egyszer el is aludt benne, mert éppen akkor lett álmos (nem azért mert olyan sokáig volt benne). A mienket lehetett hintáztatni kézzel, egyébként semmi extra. Bukós babáknál is jó lehet, hogy étkezés után kicsit bele lehet tenni.
2015. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Fisher Price macis pihenőszékünk volt először. A kislányunk egy hónapos korában beleszeretett, és nem lehetett kiszedni belőle, egyszerűen imádta. Nap közben csak abban volt hajlandó aludni. Az egyik legjobb vételünk volt, ameddig lehetett kihasználtuk. Van benne szívdobogás-funkció, azaz a pici a hátán finom szívdobogást érzékel, van hozzá szívhang, "pocakon belüli hang", és több zene is.

[link]

Emellé egy Fisher Price-os elektromos szobahintát vettünk, és arra is azt kell mondanom, hogy fantasztikus vétel volt, minden Ft-ját megérte, mert imádta a kislányunk. Mikor már járt, maga mászott be. Azóta is imád hintázni.

Aztán vettünk egy Fisher Price Nőj velem babafotelt. Nos, ez annyira nem volt kedvenc. Most arra használjuk, hogy öltözködésnél abba csücsül, mikor adom rá a cipőt. Egyébként eléggé hanyagolható játék a kislányunknak.

18 hós kislány anyukája

2015. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!