Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejkörfogat. Most mekkora az...

Fejkörfogat. Most mekkora az átlagos méret? A kislányom fejkörfogata 39,5 centiméter és 4,5 hónapos. Ez nem túl nagy?

Figyelt kérdés
Úgy tudom átlagosan 2 centimétert nő a baba feje egy hónap alatt az első időkben.Tehát ez nem túl nagy? Amúgy elég hosszú baba 65cm körül van.Persze én is és a férjem is majdnem 180 cm.Hogy kell mérni ezt egyáltalán?
2010. febr. 14. 11:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Születésekor: 33 cm volt a fejkörfogata.
2010. febr. 14. 11:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babómnak 36cm volt születéskor,most két hónaposan 37,5!Szerintem nem kicsi!Ne aggódj ez miatt,inkább örülj hogy nem nagy fejű!Azén babámnak is aranyos pici feje van!
2010. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyémnek 3,5 hónaposan 42 a fejkörfogata, amikor megszületett33 volt.én is sokaltam, de megkédeztem és teljesen rendben van.
2010. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fiam 34es fejjel született, 3 hósan 41 cm-es feje volt. A lányom 37es fejjel született 42 es a feje most 3 hós.

Teljesen normális a tiétek!!!


de a babaszoba.hu fejlődéskövető kalkulátorában tudod vezetni és akkor látod hogy egyenletesen nő e.

Akkor kell aggódni ha a görbe hirtelen megugrik vagy teljesen ellapul.

De a tietek szerintem pont az átlagosnál van.

2010. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!