Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen natúr joghurtot szoktat...

Milyen natúr joghurtot szoktatok venni? Mikor adtatok először ízesített joghurtokat (pl. Danone görög)? Danoninot és krémtúrót?

Figyelt kérdés
15 hós a babám és beraktam a kosárba a natúr joghurtok mellé egy pakk Danoninot is, de elbizonytalanodtam. Adhatok neki? Az apukája joghurtjából is állandóan kér, ami nem natúr és nagyon ízlik neki. Krémtúrót is kéri. Adhatok neki már ilyeneket? Ti mikor adtátok először? A natúr joghurtból ti melyiket szoktátok venni? Én mindig a márkásabb, drágábbakat vettem. A no name olcsóbbak is jók?

#natúr joghurt #joghurt #krémtúró #tejtermékek babáknak
2015. márc. 3. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A no-name natúr joghurtok sokszor jobbak mint a drágák. Mi vagy a tescosat, vagy szintén tescoban a Creamfields-et, vagya Zott natúr joghurtot vesszük.

14 hós a fiam, még csak belenyalás szinten kapott ízesített joghurtot, (bolti) krémtúrót egyáltalán nem, mi se eszünk olyat.

2015. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugyan nem tudom, hogy kaphatja e de nézd meg az összetételüket! Ha már van otthon natúr joghurt meg némi gyümölcs a mélyhűtőbe nyugodtan házasítsd őket össze a turmixgépbe egy kis méz vagy cukor társaságába. Szerintem sokkal egészségesebb és ha mindig szezongyümölcsöket fagyasztassz tutira nem valami génkezelt injekciózott műanyagot adsz a gyereknek! Ha krémtúróra fáj a foga akkor tégy bele vanilincukrot vagy vanília rudat meg túrót egy kis joghurttal és NNYAMIII!!
2015. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
cserpes joghurtot veszek és igen ízesítettet is kap belőle már 8 hónapos kora óta, másfajtát nem szívesen adnék neki, mert ki tudja mennyi mű dolog van bennük :) krémtúrót is kapott már szintén cserpes -t (10 hónapos)
2015. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a bevezetés után már adtam ízesítettet, konkrétan kekszes görögöt (Danone), máig azt eszi, most 14 hós, Danoninot kb 9 hónapos kora óta kap, imádja.
2015. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyan natúr joghurtot szoktam venni, aminek magasabb a zsírtartalma, tehát semmiképpen sem light. A márka mindegy. Már kora szerint adhatsz neki krémtúrót is, de én nagyon idegenkedtem az ilyen desszertektől (elolvastam a hozzávalókat). Szerintem még soha nem vettem se krémtúrót, se pudingot nekik, pedig már 5 éves a legnagyobb. Néha szoktam gyümölcsjoghurtot adni nekik, de inkább magam készítem, natúr joghurtból és gyümölcsből vagy házi lekvárból. Pudingot is inkább én főznék.
2015. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Natúr joghurtot kb 10 hónapos korában kapott a lányom. Mindig másfélét veszek, nem vagyok márkahű. Szerintem jók az olcsóbbak is.

Ízesítettet csak néha Cserpest szoktam venni, egyébként én teszek bele neki gyümölcsöt, házi lekvárt, vaníliát stb. A krémtúróval ugyanez a helyzet, natúr túrót veszek és ízesítem pici xillittel (nekünk csak ez van itthon, párommal mindketten cukorbetegek vagyunk), vaníliával, banánnal stb.

2015. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig én is így jártam el. :) Natúr joghirt gyümölccsel és túró joghurttal és nyírfa cukorral. De látom, hogy már van igénye a műre is, mert apa azt eszi és neki olyan kell, mint apának. :) Én az egészségesebb dolgok híve vagyok, diétázom is és mindig natúr joghurtot eszek gyümivel, meg túrót pici édesítővel, de az én kajám már nem izgi neki. :) Szerintem módjával, mértékletesen, de adok neki. Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 4. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!