Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 17...

Miért csinálja ezt a 17 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

Eddig olyan volt hogy eljátszott egyedül, én pedig nyugodtan főztem takarítottam esetleg eldőltem a kanapén és néztem.

1-2 hónapja csinálja azt hogy nem jó neki ha a kanapén ülök hanem le kell ülnöm a földre mögé vagy mellé és úgy játszik egyedül. Ha pl kint vagyok a konyhába akkor hozza a kis játékát és ott játszik.

Van mikor ugyan úgy eljátszik mint eddig de többször fordul elő hogy ott kell üljek mellette.

Pedig most 32 hetes terhesen jó lenne néha kinyújtózkodni nem pedig a földön ücsörögni.

Pl ha a kis konyhájával játszik az ott van rögtön a kanapé mellett, nem jó ha fent ülök és úgy játszunk hanem a földön kell lennem.

Szerencsére nem egész nap hanem csak néha néha.


2015. márc. 3. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt változnak a gyerekek, van hogy jobban szükségük van ránk, és igénylik a társaságunkat.

De most még terhes is vagy! Naná, hogy ilyenkor jobban kellesz neki, mert veszi a radarja a kistesót, és ezért még inkább szeretne veled lenni. Ez egy tök természetes reakció.

Lányom is így volt ezzel, pedig ő már nagyobb volt, amikor jött a tesója.

2015. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne engedj a hisztijének. Azért csinálja, mert élvezi, hogy ő parancsolhat neked. Ha hagyod, akkor még rosszabb lesz, főleg, ha a tesó is megszületik.
2015. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszi, mindossze igenyli a mamaja jelenletet es figyelmet. En megadnam neki, mert ha jon a teso, sajnos ennyire sem tudsz szetszakadni. Az en fiam 20 honapos, hasonloan kezdett el viselkedni ilyen idosen, igyekesztem olyan jatekokat valasztani, hogy egyutt tudjunk lenni, megis kenyelmesen. A fozest, takaritast pedig mindig alvas kozben csinaltam (szerencsere a mai napig 3 orat alszik delutan, van egy kis idom). De nem ertem, Ti nem egyutt jatszotok? (kerlek ne tamadasnak vedd, tudom, hogy kicsit ugy hangzik, de tenyleg csak segiteni szeretnek, nem akarlak bantani, plane, hogy nem vagyok terhes, nem tudom, hogy milyen "ket kicsivel"... :) )
2015. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez miért probléma?
2015. márc. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolßo ez nem baj.

Csak eddig nem csinálta ezt.

De igen együtt játszunk csak eddig nem kellett közvetlen mellette ülnöm, vagy ha kimentem a konyhába nem hozta utánam a játékokat. :)

Köszönöm.

2015. márc. 4. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!