Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipő. Fűzős vagy tépőzára...

Első cipő. Fűzős vagy tépőzáras? Érvek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Első cipőnek valahogy eszembe sem jutna fűzőset venni! :)
2015. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nemhogy első cipőnek, de még hosszú évekig eszembe sem jutna fűzős cipőt venni. Örülsz hogy ráadod (pláne a kicsikre), nemhogy még a fűzővel kínlódj, hidd el.
2015. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, a logika nekem is ezt diktálja, de olvastam már olyan kommentet, hogy a fűzős vált be, ezért vagyok kiváncsi.
2015. márc. 4. 13:54
 4/19 anonim ***** válasza:

Csakis tépőzárás.

Amikor még kicsi, sokkal egyszerűbb ezt ráadni (főleg ha percenként leveszi, akkor ezt egyszerűbb visszaadni rá, minthogy állandóan kifűzze és úgy vegye le, én meg egész nap fűzögessek...).

Később is a tépőzáras a legjobb, mert ő maga is könnyen fogja tudni felvenni és bekapcsolni.

A csizmákban pedig később még a cipzárost szerettem. Azt egyszerű feladni, és egy idő után ő maga is le-fel tudja húzni.

A fűzős szerintem még ráér...

2015. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Miért válna be a fűzős. A gyerek nyilván nem tudja bekötni, neked több a macera vele, sőt hamarabb orra esik,ha kioldódik és rálép.
2015. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is tépőzáras van. Vannak babàk akik leszedik a tépőzàras cipőt a fűzőst meg nem tudja.
2015. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Idősebb gyerkocnek, kB 3-4 évesnek már fűzőset vennék. Jót tesz a szem - kéz kordinacionak, ha megtanulja bekotni.szoval mindenképpen hasznos. Az más teszta, ha a szülő a saját kényelme miatt nem vesz, mivel idoigenyes. Bár szerintem a bokat is jobban megtartja a fűzős
2015. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát az én fiam 3 éves, de senki nem tudja a 16 fős csoportból bekötni a cipőjét. 3 évesen a közelébe sem voltam szerintem.
2015. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Van ilyen is olyan is.De a tépőzárast leszedi mire ráadom a kabátot...Fűzőst meg bele tudom dugni oldalt.

Nekünk fűzős van egyelőre (1 éves kislány)

2015. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nagycsoportban kell tudni fűzőt kötni, de ott sem megy mindenkinek!

Addig fűzőset vettem a gyerekeknek, míg oviba nem kerültek, jobban tartja a bokát és nem szedegették le olyan 2 éves korukig (utána már ki tudták kötni, ha akarták).

Vékony kis lábuk van, a tépőzáras cipőt nem lehet olyan jól összehúzni, hogy tökéletesen álljon rajtuk.

2015. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!