Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor egy nőnek babája...

Amikor egy nőnek babája születik, és ugye anya lesz belőle, akkor erősebb a baba és anya közötti kapcsolat, mint mondjuk az anya és apa közötti?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondom,más.Ha választanom kéne,a gyerekemet választanám.Most nem műtét meg ilyesmi ügyben mondom.Csak ha most valaki azt mondaná választanom kell,párommal élek-e kettesben,vagy egyedül nevelem fel a gyereket,a gyereket választanám kérdés nélkül.
2015. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, hogy igazad van, de az élet sokszor az igazolja, hogy nem feltétlen ugyanaz az ember lesz melletted 30 év múlva, mint akivel gyereket vállaltál :) A gyereked pedig (jobb esetben) mindig ott lesz, mégha nem is együtt élés szinten :)

Én mégegyszer mondom, nem akartam, hogy kirekesztésként élje meg a férjem, sőt, nagyon sokat próbálkoztam, hogy ő is segítsen be a kicsi körül, de láttam, hogy idegenkedik ettől. Pedig annyi apa fürdet, pelusozik, etet babát (egy idő után tápszeres lett, tudta volna..) És szerintem olyan szépen át lehetett volna élni hármasban ezt az időszakot..Persze nehéz, de együtt könnyebb lett volna. Így rám maradt a nehézség. Így meg, hogy már nagyobb a gyerkőc (2 éves), persze, jobban elvan vele... a kezdeti nehézségeken túljutottam vele, most már hiába kesergünk az elmúlt időszakon. A kapcsolatunkat pedig elég erősnek éreztem, éreztük, de ezt váltotta ki nálunk az új helyzet. Most, hogy rendeződtek a dolgok, a kapcsolat újra jó. CSak én erre kicsit neheztelek, hogy egyedül kellett végig csinálnom.

2015. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!