Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 honapos fiam hömerseklete:...

18 honapos fiam hömerseklete: reggel mert hö 36.5-36.7 közötti, delutan vagy aktiv allapotban 37.7-37.9, alvas utan 36.7-36.9, ezek az adatok normalisak vagy esetleg aggodalomra adhatnak okot? ( a mert adatok rektalisak es nincs levonva a 0.5)

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normális. Gondolod, hogy beteg?
2015. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem latszik annak de a delutani höt egy kicsit magasnak talalom, bar a doki azt mondja, hogy ez igy jo. Kivancsi vagyok a tapasztalatokra.
2015. márc. 5. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Miert, mennyi kene hogy legyen szerinted? Altalanos iskolas biologia anyag az emberi test mukodese, ezt azert illene tudni...
2015. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi, de nem kioktatast kertem csak a tapasztalatok megosztasat.

különben a biologia azt irja, hogy ez igy nem megfelelö. ezt azert illenek tudni!

2015. márc. 5. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért méred neki? A babák testhője a nap folyamán elég szélsőségesen tud változni. Ha nagyon belendül a fiam (13.5 hónapos), érzem a homlokán, hogy jóval melegebb. Ha nincs semmi baja, nem kell mérni folyamatosan, mert csak magadat idegesíted. Az én tapasztalatom pedig az, ha tényleg beteg és lázas a gyerek, akkor úgy is észreveszed. A fiam mindig levert olyankor, bújik hozzám, semmi nem érdekli, nyafog, nyűgös.
2015. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
10 honaposan egy felelötlen orvos leokemiat mondott, amit egy masik aztan megcafolt es egy immunbetegsegre javitott ki, aztan vegül kiderül, hogy talan az sincs. A lenyeg, szeretnem tudni, hogy mennyire valtozik egy kicsi hömerseklete, aktiv es passziv szakaszokban. Az irodalmat ismerem, a tapasztalatok erdekelnenek.
2015. márc. 5. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Így értem akkor. Ha szeretnéd, holnap megmérem különböző napszakokban a kisfiam hőjét, és akkor leírom neked, nálunk hogyan alakult.
2015. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyszerü! Engem leginkabb az aktiv hömerseklet erdekelne, jatek es maszas utan. Nagyon köszönöm!
2015. márc. 5. 20:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg valaki esetleg? Tapasztalatok?
2015. márc. 6. 08:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Ébredés után 36, 9 volt, játék, mászkálás után 37,2-őt mértem neki.
2015. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!