Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 11 hetes,2 óranként...

Kisfiam 11 hetes,2 óranként eszik 80-90 ml-t tápszert. Este 10től hajnali 5ig alszik. Nem kevés ez a mennyiség?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kevés, az én lányom 4 óránként evett ennyit és este 8 tól reggel 6ig aludt éjszaka.
2015. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szépen növekedett?
2015. márc. 6. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem keves. Nekem ikerbabaim vannak, koraszulottek is voltak, de a kislanyom mar 3 honapos koratol kezdve este 10-tol masnap reggel 10-ig alszik. Azt mondtak a korhazban is, hogy ebben a korban az alvas fontosabb, mint eves, ne keltsem fel csak az eves miatt. Most mar lassan 7 honapos lesz, es tokeletesen fejlodik. Bar koraszulott volt, de teljesen felzarkozott. :)
2015. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az en babam 2 hettel idosebb a tiednel, 1 honapos kora ota atalussza az ejszakat.Jelenleg 9-10 orat alszik ejszaka eves nelkul.3 orankent eszik 150ml-t.

Ettol fuggetlenul szerintem teljesen rendben van a 90ml is,mivel a babad gyakran eszik.Osszessegeben kb annyit eszik 1 nap alatt,mintha 3 orankent enne 150ml-t.

2015. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első hallásra kevésnek tűnik..DE... Mivel gyakran 2 óránként eszik ,így mégsem olyan kevés!

Az én lányom is 11 hetes és ő reggeli ébredéskor 160ml tápit eszik,a nap további részében 3 és fél 4 óránként 130 ml-t. De van olyan is,hogy 100ml-től kidől és alszik 2-3 órát:) Éjjel nem kell fel már az elejétől. Tegnap pl adtam neki 120 "4kanál tápi" tehát 130 körül és csak sírt és sírt.. Már mindent megcsináltam és csak sírt "nem hasfájós" és csináltam még 60 ml-t ami olyan jó 70 lett. Befalta,nem bukott semmit vissza és 3tól szépen aludt 6-ig:) Van hogy jobb az étvágya van hogy nem olyan éhes. De hozzá kell tennem az én kicsit egy igazi zabagép:D

Sok helyen olvastam,hogy nem fogadja el a vizet,vagy teát.. Háát.. Én ha leturmixolt hamburgert adnék cumisüvegből,sztem azt is egy szó nélkül falná be:) :D

2015. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Az én lányom szépen gyarapodott így is, minden hónapban hozta a minimum elvárt 0,5kg-t volt amikor többet is. Most fél éves reggelire ebédre és vacsorára kap még tápszert (145 ml), a tízórait és az uzsonnát már kiváltottuk most 7,5 kg és 72 cm teljesen arányos baba (néhány hurkával a kezén, lábán).

Ha 2 óránként eszik a kisfiad tutira elég ez a mennyiség, szépen fog tőle gyarapodni. Ne aggódj! ;)

2015. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!!! :)
2015. márc. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!