Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utálja a kisfiam ennyire...

Miért utálja a kisfiam ennyire az öltözködést?

Figyelt kérdés

Az overál felvétele kész kín, mindkettőnknek.

De a száj- és kéztörlést is utálja evés közben/után. Valamint amikor be szeretném kötni a babakocsiba, autósülésbe. 7 és fél hónapos.

Már kezd kikészíteni az állandó hiszti és sírás ezek miatt. Remélem nem vagyunk egyedi eset és más anyukák gyerkőcei is kézzel-lábbal hadakoznak az ilyesmi ellen.


2015. márc. 6. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Öltözni a legtöbb gyerek utál.
2015. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem minden baba ilyen. Kisfiam a bodytól, és a pulcsi felvételtől üvöltött.
2015. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én fiam 7hós lesz és ami a kezéhez köze van ruha....body, póló, pulcsi, kabát...stb utálja. azonnal sír. a megtörlést azt poénkodva szoktam és ő is "élvezi", a végére már a nyelvét is kinyújtja és vigyorog :) a kezét meg olyan "kerekecske-gombocska" szerűen. és az is tetszik neki.
2015. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon jó kedvű baba,egészen addig míg nem öltözködünk!Akkor hatalmas sírást csinál,de amint végeztünk és felveszem,kimegyünk a levegőre már semmi baj! :) Fürödni is nagyon szeret,de utána öltöztetni..amúgy ha éneklek neki közbe,vagy bolondozik neki valaki,akkor nem is foglalkozik az öltöztetéssel!
2015. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!