Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos baba már...

6 és fél hónapos baba már érthet, tudhat ilyet, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre, hogy ha kérdezem a babámat, hogy "hol az anya orra?" akkor egy szégyenlős mosoly kíséretében megfogja vagy megrángatja az orromat :D. Direkt többször is megkérdeztem, és mindig odanyúlt végül. Ez véletlenül jöhetett ki így, vagy már értheti?
2015. márc. 7. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos lehet, de ez most még csak véletlen.

Kérdezd meg tőle, hogy hol van a füled/szád/szemed/stb. valószínű, hogy akkor is az orrod után fog nyúlni, mert az "áll ki leginkább az arcból", azt tudja jól megfogni.

2015. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még csak véletlen.
2015. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a babámnak 7 hónaposan kezdtem el tudatosan mutogatni 2 dolgot (cica, baba), először csak a cicát mutattam neki és minden nap több alkalommal mutattam neki és ismételgettem, hogy "ott a cica". Most 8 hónapos és ha kérdezem, hogy "cica?" akkor keresi a szemével és abba az irányba néz, ugyanígy a másik dologgal. Nem megy oda, nem fogja meg csak oda néz. Lehet szerintem ha sokszor ismételgetted neki az orrodat akkor már felismeri. Ha nem akkor csak véletlen.
2015. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!