Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes nagy felhajtást...

Érdemes nagy felhajtást csapni 1 év körüli gyereknek?

Figyelt kérdés

Májusban lesz egy éves, áprilisban pedig ugye Húsvét van. A családban most elindult a vita, hogy mennyire kellene számára nagy felhajtást csinálni belőle.


Szerintem még nem igazán fogja fel, így születésnapján is bőven elég lesz, hogy összejön a tág család (ez mindenki születés- és névnapján így van) és sokan lesznek körülötte.


2015. márc. 7. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen felhajtásra gondolsz, de a fiam 2. szülinapján is ez lesz.1-n is így volt. Meghívjuk a családot, főzünk, ebédelünk, megkapja az ajándékokat, és ennyi.

(fiam április közepén lesz 2)

2015. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Emlékezni nem fognak rá, de akkor is tartottam mindig a 3 gyerek születésnapját.


Jó közös élmény a családnak, készítsetek sok képet, egyetek, igyatok:)

2015. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ajándékok garmadájára gondolok (kedvenc játéka a PET palack és egy színesen világító lámpaszerűség), illetve a húsvétnál nagy díszítésre, meg fessünk együtt (???) tojást, pakoljam tele a lakást nyuszikkal, stb. Ennek egy ovisnál látom értelmét, egy évesnél még inkább attól tartanék, hogy lerág és lenyel valamit a díszítésből.


Felnőttként nem igazán tartjuk már a húsvétot, akkor hoznánk vissza, ha már kicsit nagyobb.

2015. márc. 7. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Nekünk ezek magunk miatt is fontosak. Míg picik voltak, akkor is megadtuk a módját a Mikulásnak, adventnek, karácsonynak, gyermeknapnak. Nem tartom egyáltalán feleslegesnek.

2015. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy éves, tartottunk szülinapot, itt volt a 4 nagyszülő, tesóm és barátnője + mi hárman. Mindenkit ismer, de mégis szokatlan volt neki a sok ember, teljesen kétségbeesett és sírt, csak kézben maradt meg többé-kevésbé. A torta se érdekelte egyáltalán. Úgyhogy nekünk nem jött be. Húsvétkor nem lesz buli. Díszeket fogok kirakni, imád minden újdonságot ami megjelenik a lakásban és lehet nézegetni.
2015. márc. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tartottunk nagy felhajtást, csak hárman ünnepeltünk (a fiam, apa és én). Ráadásul rátört a szeparációs szorongás, így tuti, hogy nem is élvezte volna a nagy felhajtást. Ebben a kis családi légkörben is ugyanolyan szép és boldog lehet a születésnap, mint, ha a 100. rokon is ott van.
2015. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!