Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz kis hajacskâja...

Mikor lesz kis hajacskâja babámnak? 1 hónaposan kihullott neki. Nálatok hogy alakult?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk nem hullott ki mind, és ahogy hullott, úgy nőtt az új haj is, soha nem volt hajtalan


de iserős, meg másik ismerős gyerekei is egyarán kopik voltak kb 1 hónapon át

2015. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kicsimnek is hullik,illetve hullott,kicsit foltoskám is lett szegénykém:) De kopaszka nem volt:)Most már szépen növesszük vissza az elvesztett hajszálakat:) Majd megnő a kicsid haja:)

Üdv 11 hetes baby anyuja:)

2015. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szép dús sötétbarna hajjal született a lányom, ami fokozatosan elkezdett hullani, 5 hónaposan szinte teljesen kopasz volt, murisan nézett ki. 6 hónapos kora körül elkezdett visszanőni. Most 1,5 éves, olyan csodaszép bongyori világosbarna haja van, hogy mindenki ezt dícséri meg elsőnek, ha találkozik vele. (tehát nem csak én vagyok nagyon elfogult, mint anyuka).


Szóval ne aggódj, ha ki is hullik a hajacskája, majd visszanő!

2015. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fényképeken nem látsző lett, majd alig látszó, igazi haja csak 1 éves szülinapjára lett nagyjából ( a feje tetejére lehetett copfozni)

Kb 6cmes fekete hajal született, aztán világos, majdnem szőke nőtt neki, egyébként sötet haja lett végül, 2 éves korára a háta közepéig ért.

Baratnőmnek 2,5 éves volt a kslánya mire túlnőtt a fülén és "haja" lett

Úgyhgy változő

2015. márc. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!