Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túlöltöztettem?

Túlöltöztettem?

Figyelt kérdés
Fiam 14 hós, még csak kapaszkodva jár meg főleg mászkál. Kertes házban lakunk, 18 fok körül lehet. Adtam rá egy hosszú ujjú bodyt, hosszú ujjú pólót, harisnyát és egy vastagabb melegítőnacit és én bentre is adok rá cipőt. Kintre erre jön egy tavaszi kabát és egy sapi
2015. márc. 8. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó, de kintre még elfér egy kicsit melegebb kabát. Itt legalábbis enyhén szeles és eléggé csípős az idő.
2015. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyúlj be a tarkójához ha izzad, nagyon meleg akkor melege van ha hideg akkor fázik, ha kellemes meleg akkor pont jó. Gyerekfüggő, a mi kislányunknak ez sok lenne bentre. 20 fok van kb egy harisnya meg egy rövid body van rajta.
2015. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
változó.nekem pl.fázós a kő meg hideg neki kell ennyi 21-22 fokba is. (még fél éves,ő még legurul a játszószőnyegről a kőre) ahogy írták,nézd meg a tarkójából.függ attól is,hogy fázós vagy nem
2015. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja kinntre meg neki sokkal több kell,különben sír ám :-) de mondjuk én is olyan fázós vagyok,hogy csak na
2015. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég izzadós, kint se fázós, viszont a padló elég hideg, hiába van szőnyeg
2015. márc. 8. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem öltözteted túl, én is pont így öltöztetem bentre az 1 éves fiam. Nálunk kb. 21-22 fok van, de ő is mászik és a konyhában elég hideg a járólap.

Kintre én még télikabátot adok és vastag melegítőnadrág. Bentre én vékonyabb nacit adok a harisnya fölé.

2015. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!