Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától volt elég...

Mennyi idős korától volt elég a babátoknak napközben csak 1 alvás? (ha az éjszakát átalussza rendesen)

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Éjszakát mindig át aludta, kivéve ha jött egy egy fog akkor sokat mocorgott, néha felsírt. egy délelőtti és egy délutáni alvás volt. 16 hónapos volt mikor már csak egyet aludt, de akkor majd 4 órát.
2015. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5 hónapos kora óta 1x laszik 1-3 órát. 4-5 hónap között pedig 2xfél órát aludt
2015. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lányom 9 hónaposan már csak egyszer aludt napközben. Éjszaka mindig jó alvó volt, sokat aludt éjjel.
2015. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éves korától.
2015. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

az a dilemmám, hogy 9,5 hónapos fiam most még kétszer altatom, egyszer délelőtt, egyszer délután. viszont a második altatásnál már nehezen alszik el, viszont ha elalszik akkor 1-másfél órát alszik. ebből arra következtetek hogy még szüksége van rá, különben nem aludna ennyit. anyós viszont azt mondja, hogy mivel nehezen alszik el ilyenkor (délelőtt kb 3 perc ölben, délután van hogy 10 percig járkálok vele) szerinte már nem kéne neki...

amúgy 6 hetes korától végig alussza az éjszakákat, este 9től reggel háromnegyed 7ig.

2015. márc. 12. 11:26
 6/19 anonim ***** válasza:
ha nem kell neki az alvás,nem fog aludni 10perc után :-)
2015. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

én is így gondolnám, de ezt hallgatom anyóstól hogy minek altatom szerencsétlen gyereket ha ilyen nehezen alszik el...

mondom neki, a sok inger, nemrég járkál már bútorok mellett szerintem full kimerülésig menne egyébként. de utána alszik több mint egy órát általában akkor csak álmos volt valamennyire :)

2015. márc. 12. 11:32
 8/19 anonim ***** válasza:
10 perc altatás nem sok idő, szerintem még szüksége van rá. Az én fiam 13-14 hónapos volt, amikor áttértünk az egyszeri alvásra. Előtte a délelőtti tolódott már egyre későbbre, egy ideig még ebéd előtt aludt, mert arra elfáradt, aztán áttettük ebéd utánra. Figyeld a babádat és hallgass az ösztöneidre. Nem baj ha más, máshogyan csinálja, vagy máshogyan mondja.
2015. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő 1 éves kora körül állt át az 1 alvásra. Nekem szerencsére egyiket se kellett altatni, délelőtt ha leraktam, hallani lehetett, h dumálnak, játszanak, nem alszanak. Ez ment egy darabig és abbahagytuk a délelőtti alvást, az ebéd utáni meg korábbra került.
2015. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16 hónapos kora óta alszik 1 szer
2015. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!