Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az anyukának terhességi...

Ha az anyukának terhességi cukorbetegsége volt, a babájánál szoktak valamilyen vizsgálatot elvégezni? Születése után nézték vércukrát, picit alacsony volt, de aztán beállt.

Figyelt kérdés
A későbbiekben szokás-e valamilyen vizsgálatot elvégezni? Nekünk nem mondtak semmit.
2008. aug. 25. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is terhességi diabeteszes voltam, és rögtön szülés után nézték a kislányom cukrát, illetve végig amíg benn voltunk a klinikán. Minden rendben volt. Ilyenkor további teendő nincsen, mivel a baba nem cukorbeteg. De ha nyugtalanít a dolog akkor kérj a gyermekorvostól egy vérképre beutalót. Nekem is azonnal helyreállt a cukrom szülés után. Remélem neked is. Minden jót nektek. 4 hónapos kislány anyukája
2008. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is nézték rögtön a születése után és még néhányszor, szerencsére rendben volt. Nen voltam diabeteszes csak a terhelés volt magasabb és 4 kg fölött született.
2008. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 4 hónapos múlt 20-án, engem is diabosnak diagnosztikáltak a terhességem alatt... A kórházban szúrkálták a kicsilány ujját, de aztán semmilyen vizsgálatot nem végeztek azóta.
2008. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
diagnosztizáltak :)bocsi
2008. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!