Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdetitek ha kinövi a...

Hogyan fürdetitek ha kinövi a kiskádat, de ülni még nem tud?

Figyelt kérdés
Tudom van a maci formaju kad betet a nagy kadba, de tok sok viz kell hogy legalabb minimalisan ellepje. És amig pancsol (sokszor 20 perc) nem feltek h megfazik a fule? minden furdetes elott ki fertotlenititek a kadat?
2015. márc. 12. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a baba fürdetésére használod, minek fertőtleníted?

A füle mitől fázna meg? Nem hidegben fürdik nem?

Kádból meg olyat vegyél, ami nem csak újszülöttkorban jó.

2015. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a kiskád? Ilyen kicsi?

Nekünk olyan volt, amiben a lányom másfél éves koráig kényelmesen elfért, akkor pedig már régen tudott ülni.

Én a helyedben vennék egy nagyobb kádat a gyereknek.

Én amúgy kimosom mindig a kádat, de nem fertőtlenítek.

Valahogy az sohasem jutott eszembe, hogy pont a füle fázna meg. :) Bemelegítettük a szobát vagy a fürdőt és úgy fürdettük. Nem fázott meg soha ettől.

2015. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kb 24 fok van a furdobe, csak ugy kerdeztem nem e fazhat meg a fule ha vizesen pancsol 20 percig. a kiskadat kinotte, most a nagy kadban furdik amiben mi is, ezert kerdem ki kell e fertotleniteni minden alkalommal. uj kadat mar nem akarunk mert eleg kicsi a furdo (panel szeu), epp hogy elfert a kis kad, a szobaba meg nem furdetek a para miatt.
2015. márc. 12. 21:04
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Hogy nőtte ki a kiskádat???

A lányom 2,5 éves és még mindig abban fürdik.

2015. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a kiskádakból több méret van

mi 3 hónaposan cseréltük egy jó nagyra, ami még csúszásgátlós is(bordázott az alja)de közben kaptam a ettő közötti méretőt is, az is jó még, 10 hós


nem fertőtlenítem minden nap, csak hetente és vagy chiccoval, vag ecettel


a fejmosást mindig utoljára hagyom, előbb játszon, érezze jól magát, fejmosás után kiveszem már törölközni

2015. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém is kinőtte a babakádat féléves korára, ülni még nem tudott. Azóta a nagykádban fürdetjük, és nem fertőtlenítettem ki. A füléről nem fog megfázni, nyugi. :)
2015. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

ne vicceljetek már, az enyém 4 hónaposan kinőtte, mert nagy baba, végig ér benne, és utálja, sír benne. pedig óriási nagy a kiskád, higgyétek el. a lábával nem tud rúgkapálni, mert akkor meg nyomja a fejét. ha egy éves lenne, akkor jó lenne neki, ülve elférne benne, de fekve nem. na mindegy..


Szóval mi elég régóta a nagykádban fürdetjük, semmi extra, teszek alá egy törölközőt, hogy ne csússzon, és ennyi. nem fázott meg még soha, mondjuk még kicsike, nem pancsol 20 percig. én csak kimosom vízzel előtte az esetleges hajakat, stb, nem fertőtlenítem.

2015. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ditta323 ***** válasza:
97%
6hós a lányom, de már jó ideje nagykádban pancsol. Van egy kis békája amibe ültetem (döntött) majd ha kipancsolta magát kiemelem és lefürdetem. Kádat kiöblitem mindig, de nem fertőtlenitem állandóan. Mai kor divatja, hogy mindig mindent fertőtleniteni.
2015. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat.
2015. márc. 12. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasra raktam a nagy kádban. Imádták. :)
2015. márc. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!