Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te meddig fejnél a helyemben?...

Te meddig fejnél a helyemben? Vagy meddig fejtél ha nem szoptattál?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos kisfiam és egy 2 és fél éves kislányom. 4 és fél hónapos koráig szopizott a fiam, azóta fejem neki és üvegből kapja. 4szer fejek egy nap egy fejés 30-40 perc. Így meg van neki az adagja és egyszer eszik már gyümit is. Én már nagyon unom a fejést és így nehéz is kimozdulni. :-( Jön a jó idő és korlátozva leszek a fejések miatt, pedig a kislányom meg nagyon vágyik játszóterezni. Te mit csinálnál?
2015. márc. 12. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de miert fejed? miert nem szopizza?
2015. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert elkezdett apadni és nagyon lassan jött a tej ő meg csak rángatta a cicit. Most fejéssel is elég sokat kell kínlódni, egyre nehezebben indul meg. Na meg a nővére nagyon nagyon féltékeny és minden szoptatáskor ott kiabált, hogy "anya csukd be", vagy csak éppen sírt hogy ne szoptassak és így a kicsi sem szopizott. :-(
2015. márc. 12. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
medela calma üveget vennék.azzal visszaszokik,hidd el,tapasztalat. ha meg egésszségügyi oka lenne, én fejném amíg van. játszótér előőt,elmennénk aztán mikor hazajönnénk. hidd el,csak próbáld meg a calmát, egyszerűbb lenne az életed.
2015. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és ha mesét olvasol neki,amíg szoptatsz?
2015. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!!úgyen ebben a cipőben járok mint te 7 hós a fiam és az elejétől így kapja sajnos. Tejleadó lettem 3,5 liter 2 naponta + amit a fiam megeszij. Tudom milyen nekem is elegem van már... nem tudom mi legyen... tanácstalan vagyok én is.
2015. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
próbáltam a calma üveget, ( bár lehet nem elég kitartóan) de nem evett belőle csak 30 ml-t. A mese olvasás sem érdekelte,igazából semmi csak ne szoptassak. Amikor a férjem itthon volt akkor lekötötte a nagylányt, de elég sokat voltam velük egyedül és egyszerűbbnek láttam akkor a fejést. De nem az...
2015. márc. 12. 22:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Anno a lányomnak 9 hónapos koráig fejtem, ő szinte egyáltalán nem szopizott, bár ő üvegből is nehezen evett.
2015. márc. 12. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Már 6 hónapos addig fontos az anyatej. Én nem kínoznám magam tovább.
2015. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem érdemes kínozni magad, ha inkább nyűg az egész. Amit tudtál megtettél, ne legyen lelkiismeret-furdalásod.
2015. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposnak nem lesz baja,ha egyetlen napig erőlteted azt a calmát. gondolom megette a 30-at aztán adtál cumisüvegből. fogadjunk 5-6 óra múlva falná a tejet belőle. amúgy ha mellre teszed/tennéd mi a helyzet? vísít és meg se próbálja,vagy egy keveset hisztizve de megpróbálja? és mellbimbóvédővel próbáltad már?
2015. márc. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!