Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nagyon kíváncsi/aktív...

Egy nagyon kíváncsi/aktív babával mit csináljak?

Figyelt kérdés
a fiam 7 hós és más forog-kúszik-mászik-kapaszkodva feláll, nem bír egy helyben meglenni. amikor etetem a hordozóból is ki akar jönni....pár napja állt fel a kiságyban azóta az altatás nagyon nehézkes. eddig letettem az ágyába és aludt. most leteszem és már megy és kapaszkodik hiába álmos. ilyenkor mi a jó megoldás?
2015. márc. 12. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen időszak. Napközben legyen szabadon és menjen amennyit csak lehet, aztán majdcsak elfárad annyira, hogy aludjon.
2015. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én megint lefektetem feláll, megint lefektetem ezt eljátszuk, ha én hamarabb adom fel(de amúgy ált sierül)akkor mivel egy szobában vagyunk én lefekszem az ágyamra és figyelem őt(sötétben) ált röhögőgörcsöt kapok tőle, de persze elfojtom, mert úgy adom be neki, én alszom és olyankor ő lefekszik feláll, v felül a paplanjára, onnan vetődik egyet hasra mint a béka így forog úgy forog, belefúrja a fejét a paplanba, amikor nincs már mozgás várok még csak utána igazítom a babaát és takarom be.
2015. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

*10 hós



ja még annyit, nem alvás időben de fontos, hogy megteremtsük a lehetőségét annak, hogy minél több inger érje, a kíváncsisága ne aludjon ki, minél öbb tapaztalatra tegyen szert ez később fontos beidegződéseket szül

2015. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es... az én fiam is ezt csinálja :) tehát akkor türelem játék :) köszi.
2015. márc. 12. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik ezt csinálja ebben az életszakaszban.
2015. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiam is ilyen volt. Életkori sajátosság (mozgàsfejlődés, növekedési ugrás...)! Majd elmúlik, és jön más ami miatt nem fog aludni! :)
2015. márc. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen volt a fiam.o most volt 1eves.1phonaposan elindult..na azota mindenhova megy,feleri az asztalt,a konyhapult szelet.ugyh nagyon resen kell lenni.1percre sem all meg.kitartas...ez csak rosszabb lesz.:)
2015. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!