Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném a cuminkat leváltani...

Szeretném a cuminkat leváltani, de milyenre?

Figyelt kérdés
10 hetes kislányom van. Le akarom váltani a cumiját ami van. Most Aventos van. Méghozzá az amit az Aventos kézi mellszívóhoz ajándékba adtak. Milyen cumit vegyek? Már lehet esetleg fogszabályzósat is? Ha igen milyet?

2015. márc. 13. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

A MAM összes cumija fogszabályzós, de van egy kimondottan erre a célra, de talán azt csak nagyobb babák szeretik, mert nagyon vékony a szívókájának az eleje. Szóval ez a MAM Perfect. [link]

Egyébként az elején én MAM Startot adtam a kislányomnak, nagyon szerette, csak ajánlani tuom.

2015. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elején én is bevásároltam mindenféle márkából, végül a MAM-ot fogadta el. Másfél éve csak olyat veszek neki, éjszakára van sötétben világítós is. Ha nagyobb lesz a kislányod éjjel meg fogja találni a cumiját az ágyban.
2015. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!