Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Onnan hogy bútorok mellett...

Onnan hogy bútorok mellett járkált a babátok kb mennyi időre kezdett önállóan járni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ebből ne szűrjek le semmit, mert minden baba más, de érdekelne mekkora a szórás ebben a kérdésben :)

2015. márc. 13. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kapaszkodva ment, 9 hónaposan meg már önállóan ment.
2015. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan állt fel, 11 hónaposan megtett kb 2 lépést (szekrénytől hozzám, vagy tőlem fotelig). 14 hónaposan ment egyedül rendesen.
2015. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposan kezdett bútorok között járni, de csak 13 hónaposan ment teljesen önállóan.
2015. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2hónapja jàrkàl a bútorok mellett a fiam de semmi jelèt nem làtom az önàlló lèpèsnek, aggaszt is màr nagyon!
2015. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan állt fel a fiam, kb. 1 hét múlva lépegetett bútorok mellett és 1 évesen indult el önállóan.
2015. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8/ hónapos kora óta megy a bútorok mellett, most 14 hónapos, de még mindig csak a bútorok mellett megy
2015. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 és fél hósan állt fel. Kb 8 hósan járkált a bútorok mellett és 10 hónapos elmúlt, amikor kapaszkodás nélkül ment.
2015. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposan állt fel, egy hét múlva elkezdett lépegetni, egy évesen tette meg az első lépéseit, most 13 hónapos és már fut.(bár egy kicsit még ingatag de ügyes). Igazából ahogy már egyedül is megtudott tenni egy két lépést anélkül hogy eldőlt volna napról napra egyre ügyesebb lett. Én is aggódtam hogy már két hónapja kapaszkodva lépeget, de nem akart elindulni, majd amikor nem számítottam rá akkor jött oda hozzám :D. Utána visszagondolva egy hónap leforgása alatt rengeteget fejlődött, szóval ne aggódj tudják ők minek mikor jön el az ideje.
2015. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan állt fel, már másnap lépegetett a bútorok mellett. önállóan 11 hónaposan indult el, de úgy igazán stabilan, széttárt karok nélkül csak 13 hónaposan tudott menni.
2015. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!