Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babátok mit tud, amit...

8 hós babátok mit tud, amit ti tanítottatok neki? az én kisfiam tud tapsolni, nagymamája tanította meg vele. Szeretnék én is valamit tanítani neki, de nem megy. Korai még?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges tanítgatni,Úgyis csak azt csinálja,ami érdekli és amihez kedve van.
2010. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem az anya, taníts engem c. könyvben remek ötletek vannak.
2010. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem ezt az "összehasonlítást", hogy az "én babám már ezt és ezt tudja..." Én is próbálom tanítgatni a 8 hónapos babám, tapsolni meg hasonlók, de nem sok sikerrel, ő lassabban tanul, későn érő típus. Majd megtanulja magától, hiába erőltetem ha nem akarja, ha nem érett még rá
2010. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most a nyelvkinyújtást tanítottam meg a 7 hónapos babámnak, meg azt, hogy nem csapkodunk, hanem simogatunk. A tapsolást próbálgatjuk, de még csak akkor tetszik neki, ha én segítek. Én is veszek ötleteket az anya taníts engem-ből, szerintem vannak benne jók:)
2010. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnéztem, jó ötletek vannak az anya taníts engem c. könyvben is.

(Nem összehasonlítgatni akartam, a kérdés nem erre irányult!! Nem szorulok sem én, sem a fiam erre! De, ha csak pár percet szánok rá, erőltetés nélkül(!) és ezáltal megtanul egy-két dolgot, úgy gondolom nem lesz káros a gyerek fejlődésére!) A többieknek még egyszer köszönöm.

2010. febr. 16. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 8 hónapos, én tapsikolok neki, ő magától nem csinálja, de mikor én csinálom fogja a kezem, és néha ő üti össze és húzza szét a kezem. Nyújtogatom én is a nyelvem, nézegetünk színes könyveket, állat hangokat utánzok, de korai lenne még, ha ezeket csinálná.

Amit viszont magától kezdett el az a berregés. Tegnap óta csinálja, egész éjjel gyakorolt a drága. :) Berreg, mint a kisautó, a szája is berreg közben, meg a fütyülést imitálja, csücsörít a szájával és fújja ki a levegőt, csak hang nem jön ki.

2010. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!