Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fogszabályzós cumit...

Milyen fogszabályzós cumit vegyek?

Figyelt kérdés
Nuk, Avent, Mam, egyéb ??? 10 hetes kislány anyukája vagyok és fogszabályzós cumit akarok venni Eddig Aventos cumink van, de nem tudom hogy az fogszabályzós-e, a mellszívóhoz adták ajándékba.

2015. márc. 17. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Aventes fogszabályzós, de egyébként most sok értelme még nincs a fogszabis cuminak, mert egy ennyi idős babának még nincs foga. Akkor lesz fontos, ha már lesznek fogai.
2015. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fogszabályzós cumim pont, hogy tönkretette a fogaimat és kifelé kezdtek nőni. Biztosan nem fogok a saját gyerekemnek venni.
2015. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es! Te ezt honnan tudod hogy pont a fogszabályzós cumi tette tönkre a fogaidat? Nem vagyunk cumi pártiak, de nem tudjuk kikerülni mert anélkül képtelen levegőzni sajnos.
2015. márc. 17. 16:27
 4/6 sandrachnologic ***** válasza:
Mam perfect.
2015. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sandrachnologic ***** válasza:
Amugy azert javaslom ezt a márkát, mert a 3,5 eves fiam meg ejjel cumizva alszik, ezt a márkát használjuk. Epp ma volTunk az első fogorvosi vizsgalatan, minden tOkeletes, nincs semmilyen deformacioja, ugyhogy ez tuTi jo. 😊
2015. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most már majdnem mindegyik az amugy is meg a tommie tippe cumik is azok annál olysn is van ami kifejezetten arra az isőszakra valő mikor jönnek a fogak..en csak ezeket a márkákat hasznaltam neki mindig mondjuk azért is mert mást nem is fogadott el soha:))
2015. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!