Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy méretű kutacs, volt...

Nagy méretű kutacs, volt valakinek? Fotó lentebb. 5 hósan ez normális? Vagy baj lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 17. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
a te babád? vagy csak letöltött kép? orvos látta?
2015. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én babám, igen. Orvos megsimította, azt mondta, nagy, majd később fog becsontosodni, de akkor is aggaszt..
2015. márc. 17. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is nagy a kutacsa. Most 15 hónapos, de még mindig kb 1 cm mind a négy oldalról
2015. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak még 1 évesen is szemmel láthatóan pulzált a kutacsa. 5 hónaposan legalább ekkora volt.

Én is eléggé paráztam, de a védőnő és a doki is külön-külön megnyugtattak, hogy sokkal nagyobb baj, ha idő előtt csontosodik be (ti. nincs helye az agynak a növekedéshez), mint ha kicsit később.

Az én fiamnak 22 hónaposan csontosodott be teljesen, az "előírt" 18 hónap helyett.

2015. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!