Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Futóbicilihez, biciklihez...

Futóbicilihez, biciklihez használ a gyermeked sisakot? Vegyünk? (2 és fél éves kislánynak)

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, vegyetek, még én is felveszem bicajozáshoz felnőtt fejjel, pedig évek óta nem estem el.
2015. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. A futóbiciklivel nagyon gyorsan tudnak menni. A lányaim már többször estek akkorát, hogy sisak nélkül baj lett volna.
2015. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Az en 3 evesemnek nincs hozza. Megmondom oszinten meg egy sisakvan futobiciklizo gyerekkel sem talalkoztam, pedig nap mint nap jarunk jatszoterre.
2015. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem árt egy sisak. :D
2015. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fiamnak sincs, mert nem tűri meg a fején.
2015. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Felénk mindenkin látok, még rollerhez is. Az én fiam még nem tart itt, de én adnék rá. Nem élmény, ha koppan a feje a betonon.
2015. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a gyereked, vadulós, vagy mindig melletted levő. Én fiamra adnék, lányomra nem. Van egy ismerősöm, aki konkrétan sisakban vitte játszótérre a gyerekét, mert egyszerűen ha nem 3* törte már be a fejét, akkor egyszer se. :D
2015. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kb 3-4x volt rajta, mert kormányzás meg egyensúlyozás helyett folyamatosan a sisakot buzerálta a fején. Még szerencsére egyszer sem esett el vele.

Persze kellemetlen ha koppan, de akkor szaladgáláshoz, ugróiskolához, csúszdához, mászókázáshoz is kellene a sisak.

2015. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Attól is függ, merre laktok. Nálunk hatalmas dombok vannak, és nagy lejtők. Itt minden gyereken van bukósisak, mert repesztenek a lejtőkön. A lányom konkrétan a bukósisak sildjén csúszott vagy 1 métert. Ha nincs rajta, biztos nem lett volna szép látvány az arca.
2015. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 2 éves fiam akkor is kéri, hogy adjam rá, ha mögöttem ül a biciklin, pedig esküszöm, hogy nem vadulok. :) Nála kialakult egy ilyen asszociáció, pedig keveset esik, és elég ügyesen.
2015. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!