Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csopogesmentes poharat/...

Melyik csopogesmentes poharat/kulacsot ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Ami valoban nem csopog. Ertem ugy is h ha a gyerek leejti, direkt lobalja, es akkor sem folyik ki az uvegbol. Letezik ilyen? Mielott megvennem az osszes letezot, addig szeretnek velemenyeket kerni. :)

19 honapos


Koszonom! :)


2015. márc. 18. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár csepp a miénkből is kijön de csak annyi ami a szívórészben marad.MAM-ost ajánlom.
2015. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kubu waterr kupakja.

Nekem ez nagyon bevált, előtte bármit vettem mindből csöpögött, ebből akkor sem jön ki, ha leejti a földre.

Havi 1 üveggel veszek, mert azért egy idő után hiába mosom, bepenészedik, dohosodik a kupakja.

2015. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom a kubu-waterr táborhoz. két ovisom van, kb huszonnyolcféle palackot és üveget kipróbáltam már, ez a nyerő nálunk is!
2015. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából egyiket se.

Nubu egy nagy rakás sz@r,Mam szintén, behorpad a fejed mire abból víz jön.

Tommy Tipee jó, nem csöpög,de tisztítani nehéz.

Kubu water nagyon jó, de tisztítani lehetetlen, mert vmi hártya van benne.

2015. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A Kubu waterr kupakját én ecettel szoktam átfújni, és ha kezdene bepenészedni, akkor fültisztítópálcika+vatta szépen átmegy rajta és leszedi.

2015. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget! :) Akkor a Kubu watert megprobalom, ahogy neztem arban sem sok, ha elhasznalodna. Igen, azert keresek olyat amit ha leejt a lanyom, akkor sem folyik ki belole. Mert sajnos szereti dobalni. :/ Es most terhesen mar nem olyan egyszeru mindig utana takaritani. :)
2015. márc. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!