Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyermeked mennyi idos...

A gyermeked mennyi idos koraig hasznaltatok babakocsit?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
soha, hordoztam
2015. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1,5 éves kora előtt vettem egy esernyőre csukhatót.. :) Pontosan egyszer (!?) ült benne, utána nem volt hajlandó megmaradni benne, tolni akarta! :D

Szóval mi másfél éves korig.

2015. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is kb másfél éves koráig.
2015. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkettővel 2 éves korukig rendszeresen, de a 3 éves lányomat a mai napig babakocsiban hozza haza az anyósom a bölcsiből, ha ő megy érte (havi pár alkalommal), mert nagyon messze van, és nálunk nincs tömegközlekedés. Én biciklivel hordom.
2015. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel messzire is gyalogosan közlekedtem, ezért kb. 3 éves koráig. De ekkor már egy kisebb buggy-ja volt.
2015. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Én kb. egy éves koráig, de igazából sose szerette, mindig kivetette magát, én meg cipelhettem őt is, meg tolhattam a babakocsit üresen magunk előtt. Gyenge, engedékeny szülő vagyok na, negvett kilóra a lány! :)

Szóval, kb. egy éves kora körül végképp elraktam a kocsit.

A lányomnak egyik ovis csoporttársát ( középsős) még mindig babakocsiban tolja az anyukája, de ők eléggé messze laknak az ovitól. autójuk nincs, biciklizni meg nem tud az anyuka, saját bevallása szerint. Szóval, nekik így praktikusabb.

2015. márc. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lanyom tavaly januarban indult el ugy,hogy tobbet nem maszott.Aprilistol lett buszberletem,majustol nem nagyon babakocsiztunk mar.Akkor volt 19honapos.Persze alkalmankent hasznaljuk most is meg.Aprilisban lesz 2,5eves.Bolcsibe vittem azzal,mert hazafele cipeltette magat meg boltba beugrottunk vagy kicsit setaltunk meg.De az ujdonsag ereje egyebkent,mivel ritkan hasznaltuk egy eve mar,igy elvezi.Most viszont rajottunk ket napja milyen superul megtanult motorozni,igy azzal jart most.
2015. márc. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron volt 2,5 éves, akkor még 1x-2x úgy mentünk sétálni, mert se menni nem akart, se motorozni.. Azóta nem ült benne, el is lett rakva akkor.
2015. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves korig.
2015. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!