Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam pont aznap elindult...

A fiam pont aznap elindult (egész nap sétálgatott önállóan, nem kapaszkodott), mikor betöltötte a 11. hónapot. Tegnap volt 1 éves, azóta sem megy. Csak azon az egy napon sétált, azóta semmi. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A valaszt sajnos nem tudom, de nekem anyukam meselte, hogy en pont az elso szuletesnapomon tettem par lepest egyedul. Utana ket honapig semmi. Majd 14 honaposan par nap alatt tokelyre fejlesztettem.


Lehet, hogy csak lusta kicsit, mashogy is tudja valtoztatni a helyet viszonylag gyorsan, majd belejon, nincs elkesve :)

2015. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kipróbálta, hogy megy-e? Megtudja csinálni, tehát ne aggódj, viszont motiváld valószínűleg csak az hiányzik!
2015. márc. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!