Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós kérdés?

Hordozós kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok 6,5 hos a lányom eddig elől hordoztam Nandu nem rugalmas kendőben, mivel már kezd nehéz lenni szeretném háton is hordani. A kérdésem az, hogy váltsak mei-taira vagy maradjak ennél a kendőnél? Mai-tai biztonságosabbnak és egyszerűbbnek tűnik.

2015. márc. 19. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A mei-tai-t nem ismerem, még sosem használtunk másik kendőt, csak a Nandut. 9 hónapos most a fiam, hordozom háton is, mi nagyon szeretjük, de lehet hogy csak megszoktuk. (?).
2015. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs vki, akinél ki tudod próbálni? Nekem egyszerűbb felkötni a MT-t, mint a kendőt.
2015. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Elég sok városban hordozóklub ahol tudsz próbálni. Mei-tai és mei-tai közt is van különbség. A hordozókendőből vart mei-tait (kendős mei tai) már használhatod, de a sima mei-tai-t onnantól ajánlják a tanácsadók, amikor a baba önállóan tud ülni. A csatos (SSC), pedig már totyogóknak való. Ha van face-ed, akkor van egy elég jó csoport Babahordozás - kérdések és válaszok, [link]

Én az első gyerkőcömet 3 hónaposan bele passzíroztam a mei-tai-ba mert rá volt írva, hogy lehet és csodálkoztam miért sír, aztán elkezdtem normálisan utána olvasni és rájöttem :)

2015. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lienci ***** válasza:
Ha pestiek vagytok, akkor itt adnak tanacsot. Kolcsonozhetsz is kiprobalasra, es mindent felprobalhattok. [link]
2015. márc. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!