Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen minőségű a mamas and...

Milyen minőségű a mamas and papas?

Figyelt kérdés
láttam nagyon jó ruhákat kisfiamnak ott csak nem tudom hogy megéri-e?

2015. márc. 19. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
En Angliaban elek, itt az egyik legjobb 'babamarka'. A minosegerol nem annyira tudok nyilatkozni, az en fiamnak csak max 10 db ilyen markaju ruhadarabja van. Itt azert mi nem elunk rosszul, de en sosem vasarolok ott semmit, ezeket mind hasznaltan vettem, tokeletes allapotban. Szerintem nevetseges arban vannak, az olcsobb ruhadarabokkal is ugyanolyan elegedett vagyok. Szoval minosegileg en azt mondom jo, de szerintem nem, nem eri meg.
2015. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ruhák rá gondolsz akkor nagyon jó minőségű, én szoktam ott vásárolni, de az egyik kedvenc márkám a mayoral. Nagyon szép ruhák vannak, és 100 mosás után is olyan mintha vadi új lenne. Arról nem is beszélve hogy nagy a választék.
2015. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szépek a dolgai, de nevetségesen drágák, nem érnek annyit.
2015. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri innen vásárolni,az összes ruha amit innen vettem ugyanolyan mint újkorában.Nem csak a ruhák hanem pl.babakocsi,játékok,stb...tényleg nagyon jó minőségűek.
2015. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!