Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beleültetnétek biciklis...

Beleültetnétek biciklis gyerekülésbe így a gyereket?

Figyelt kérdés

Barátnőm kisfia 9 hónapos 6,5 kg. Nekünk 2 biciklis gyerekülésünk van így megigértem neki hogy az egyiket kölcsön adom. Most hogy jó idők vannak elkérte. Viszont mondtam neki hogy rá van írva hogy 9 kg-tol használható. Beleültettük a picit és nagy neki még. Igazából a vállpántja a legkisebb fokozatba állítva is bőven a válla fölött ér..szóval szinte semmi nem fogja a kisfiút. Látszik hogy nem neki való még az ülés, szinte elveszik benne.. nagy neki.

Barátnőm ennek ellenére is elvitte, azt mondja nem baj ha nagy nem fog kiesni belőle. Én nem merném beleültetni így a kicsit.. főleg hogy pár napja ült fel először szóval még nem ül olyan stabilan. Ő azt mondja túl izgulom a dolgot.

Ti beleültetnétek?


2015. márc. 20. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A stabil ülés szükséges hozzá. Az enyém már 7-8 hónaposan állt, ült. (mindhárom, így bátran használtam, holott ők is kis súlyúak voltak).
2015. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!