Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3. babánál miből vennétek újat?

3. babánál miből vennétek újat?

Figyelt kérdés
Még csak tervben van, de már számolgatom, hogy mennyi költség lenne. Babakocsit kénytelen lennék venni, mert használtan vette anyósom lányomnak és már elég ramaty állapotban van, hordozót kölcsönkaptuk, de vissza kellett adnunk már, kiságyat csak fiam használja, lányom soha nem aludt benne, ruhák nagy részét kaptuk vagy használtan vettük netről, abból is kéne pár új darab. Mi az amit feltétlenül újat vennétek/vettetek? Extra dolgok, mint pihenőszék, játszószőnyeg nincs, azon is gondolkodom. Esetleg még olyan dolog, amire nekem lenne szükségem?
2015. márc. 24. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a harmadiknál azért vásároltam sokat, mert 2 lány után fiam lett :) Amiböl újat vettem neki:


_textilpelus

-ruhák

-cumisüveg, cumi, cumitartó

-ágynemű


Kiságy, babakocsi (kék), kád. Ezek mind maradtak :)

2015. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyelőre én is csak tervezgetek :-)

Nekem hirtelen semmi nem jut eszembe, ami nincs és kéne ... Talán az Adamo hintát megpróbálnám harmadjára, bár a hordozókendőt megvettem második babánál és gyakorlatilag egyszer sem használtam ...

2015. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk júlisba érkezik a harmadik gyerkőc.Mindenből újat kap mert a két csajszi után most kisfiúnk lesz :)

El is adom,adtam a csajos cuccokat.

2015. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Cumisüveg, ágy, matrac, néhány ruha, pelus, törölköző. Mi ezekből veszünk most, hogy jön a baba.
2015. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem egy lány és egy fiú van, főként unisex ruháik vannak, van olyan, amit fiam is hord/ott lányom után, újakat is vennék azért, ágyat még egyelőre fiam használja, de azt nem vennék újat. Amit az utolsó írt, azokat mindenképp. Hordozókendőt nem használtam, lányom hasfájós volt, devolt segítségem anyukám személyében, ha külön költözünk és hasfájós lenne, akkor lehet beszereznék egyet. Várok még további válaszokat is! :)
2015. márc. 24. 11:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Ágynemüt nem vettem, textilpelust+ plédet használok, valamint még a kádon gondolkodom újon
2015. márc. 24. 11:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is fiú lett a 2 lány után, úgyhogy jórészt ruhákat, cipőket kellett csak venni és törölközőt (mégse legyen rózsaszín). 8 hónaposan pedig autós ülést, mert még a lányok használták a sajátjukat. Minden más már volt, vigyáztunk rá, így nem kellett lecserélni. Attól is függ, mennyire használódtak el a dolgok. Nekünk a cumisüvegek is jó állapotban voltak, csak ki kellett sterilizálni.
2015. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is tervezgetős,próbálkozgatós fázisban vagyunk.

Van egy lányunk és egy fiúnk.Az első után úgy volt,hogy nem lesz több,így vannak korszakok,hogy a fiú ruhákat kislányosabbra kell majd cserélni,de nem mindent,mert sok az unisex.Ágyat mire kell már nem használja a fiam,babakocsi is jó lesz.Cumisüvegek,cumik kellenek majd,magamnak kismamaruhák,melltartók is vannak...Extráink is vannak,szóval nem nagyon kell venni semmit.Biztosan menet közben akad majd,de hirtelen a ruhákon kívül nem jut eszembe semmi de az is akkor ha kislány lesz :-)

2015. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a harmadik gyerekünknek csak pár új cumit vettem és új szívókákat a cumisüvegekhez. 3fiunk van, ruhák, ágy, babakocsi minden jó volt.

Ja, még a 3-nak kis overált vettem egyet újat, és pár melegebb rugit mert az nem volt méretben, a másik két gyerkőc nem téli születésű volt.

2015. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 hetes született 2 lány után egy fiúnk. Kb. 50.000 hufot költöttem a kelengyére, és ebben benne van egy új kiságy is matraccal, mert a régi kiságy át lett alakítva ággyá a középsőnek. Pár body, rugi, egy melegebb overáll. Aztán ruhákat meg veszek neki ahogy nő. Most gondolkozom még egy pihenőszéken mert az eddig nem volt, és most lehet hogy kéne. Nagyobb dolgokot mint babakocsi, autósülés stb. mind jók még.
2015. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!