Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babánál ez normális...

8 hónapos babánál ez normális viselkedésnek számít?

Figyelt kérdés

Mostanában nem bírok vele. Az utóbbi pár hétben ezeket csinálja, amit eddig nem csinált.


1. Pelenkázás közben mintha meg akarnám gyilkolni úgy viselkedik. Teljesen behergeli magát, hisztizik, elmászik, ordít.

2. Elkezdett csapkodni, pofozkodni. Ami fura, hogy nyugisan eljátszik és hirtelen a semmiből előjönnek neki ezek a csapkodásai, ütögeti a fejem aztán abba is hagyja.

3. Elkezdett harapni, de ez is így a semmiből jön neki. Nyugisan játszik, aztán elkezd harapni, még a feje is eltorzul olyankor, van hogy belém is mar.

4. Ha valami nem tetszik neki hisztizik, sikít, rúgkapál hogy tegyem le.


Eddig nagyon kis nyugis volt, most is az de ha valami nem tetszik neki akkor teljesen behergeli magát, olyan néha mint egy kis eszelős, teljesen kiakad olyankor. Ezek normálisak egy 8 hónapos babánál?


2015. márc. 24. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem. De ő ilyen.
2015. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a harapás kivételével az én 8 hónaposom ugyanezeket produkálja :) a harapást is csak azért nem mert még nincs mivel :)
2015. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Próbálgatja a határait. Kedvesen, de határozottan tiltsátok.

Ha most nincs leállítva, akkor bölcsődében/óvódában ő lesz majd a problémás gyerek, aki harapja és ütögeti a többit.

2015. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nàlunk is megy a pofoszkodàs, karmolàs örjöngès, hiàba fogom le szólok rà hatàrozottan elröhögi csinàlja tovàbb.... sokat beszèlek vele hogy nekem ez fàj..

Remèlem egyszer megèrti.

2015. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lóg már le a lába a pelenkázóról? Nekem is ezt csinálta, de amikor az ágyon pelenkáztam be és nem lógott le a lába, nem fáradt el és nem volt miért hisztiznie.

A többi kérdésben nincs tapasztalatom.

2015. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1, 2, 4 nálunk is megvan. :D Csak az én kisfiam nem engem csapkod, hanem a játékait (vagy bármit, ami a kezébe kerül) kezdi el rázogatni, ide-oda csapkodni. Ja de, bocs! Most ugrott be, hogy állandóan a felkaromat püföli, ha a kezemben van. És csíp is. Olyankor mindig mondom neki, hogy nem csípünk/nem ütögetjük anyát, csak simizzük. :) Egyszer csak megérti.
2015. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!