Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után és 6 hetes kontrol...

Szülés után és 6 hetes kontroll után mikor kell nőgyógyászhoz újra menni?

Figyelt kérdés
Te mikor mentél? Gondolom rákszűrésre kell menni, de mennyivel a 6 hetes kontroll után?
2010. febr. 17. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hetes kontrollon csinált rákszűrést (ami a 8. héten volt :o)) és azt mondta, hogy majd egy év múlva találkozunk. Én furcsálltam, vissza is kérdeztem, hogy fél év múlva nem kell jönni? Erre mondta, hogy nem, ráér egy év múlva, ha nincs semmi panasz. Meg ha majd tervezzük a köv. lurkót. De azt sem egy éven belül fogjuk...
2010. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nkem a 6hetes kontrollon csináltak egyet,aztán rá 3hónapra megint kell menni,és akkor csinálnak mégegyet,legalábbis az én dokim igy csinálja!

2010. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előző rákszűrésedhez képest egy évvel később ha 35 alatt vagy. 35 fölött javasolják a félévenkéntit.
2010. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is a 6 hetesen csinált rákszűrést, és azóta évente kell mennem a szűrésre.
2010. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem csinált rákszűrést 6 hetesen, azt mondta akkor menjek majd vissza ha majd nem szoptatok. Már régen nem szoptatok, de nem bírom magam rávenni hogy visszamenjek. Szerintem engem csak akkor fog már látni a doki ha jön a következő baba. Nyuszi vagyok
2010. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tölem vett rákszürés mintát,1 év múlva kell újra menni.
2010. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Az en dokim azt mondta hogy felesleges lenne a hat hetes kontrollon rakszurest csinalni mert teves eredmenyt adhat,ez logikus ,hisz ilyenkor meg verzel,a meh nincs is visszafejlodve rendesen,a baba egy eves kora utan kell ha addig nincs semmi panasz.
2010. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki, hogy egy évvel a szülés után menjek, előbb csak akkor kell menni, ha hamarabb abbahagyom a szoptatást.
2010. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor jól emlékszem, azt mondta a 6 hetes kontrollon, hogy 3-4 hó múlva találkozunk. Ráveszem magam akkor, mert esedékes.:(
2010. febr. 17. 16:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a 7-ik héten voltam és akkor azt mondta, 3 hónap múlva menjek újra. Nemsokára esedékes lesz, de nincs kedvem. :(
2010. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!