Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet egész nap lefoglal...

Mivel lehet egész nap lefoglalni egy 1 éves gyereket, hogy ne hisztizzen?

Figyelt kérdés
Tudom,most azt irjátok majd,hogy nevelés kérdése,de már születése óta ilyen,nem játszik el egyedül.max a Bogyó és Babócát nézi egy kicsit,de azt se sokáig.Ha nem játszok vele,mászik rám és ordit.De nem érdekli semmilyen játék,épitökocka vagy amivel esetleg hosszabb ideig ellenne...Estére nagyon kiakadok.Adok neki dobozokat,tele kacatokkal,hogy pakolja ki,de 5 percnél tovább az se foglalja le.Ennyire más az én gyerekem??
2015. márc. 25. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy visszaemlékszem,ilyesmi volt az én fiam is ennyi idősen. Később kiderült róla,hogy hiperaktív.
2015. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És mik vannak a dobozban? Az én lányomat ilyen idős korában nem foglalták le a gyerekjátékok, viszont megengedtem neki, hogy a konyhában néhány fiókot ki és bepakoljon, az tetszett neki. Szóval csak a felnőtt dolgokkal lehetett lekötni. Azután javult a helyzet, egyre több dologgal lekötötte magát.
2015. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sőt,ő is már születésétől kezdve kicsit más volt,mint a többi gyerek. Első válaszoló vagyok. Hiszti volt a napunk 80% a,a többi meg olyan dolgok csinálása,amit nem volt szabad.
2015. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Játszótér, játszóház nekünk bevált, meg a lapozhatós könyvek.
2015. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is ilyen volt és ugyanígy éreztem! Most már 6 éves és nem hiperaktív :) Olyan 2-3 éves kora között nyugodott le. Kitartást!
2015. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasonlo a lányom 14 hónapos. Játszótér. A lakás sem koszolodik ő is elfárad. Más megoldást még nem találtam :) és a játszótéren már van egy barátja is.
2015. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Könyvtárat nem írták még. Gyereknek ingyenes és akkor ki is válthattok párat így mindig lesz valami újdonság otthon. Meg a könyvtárban van játszósarok, meg össze lehet futni más gyerekekkel.
2015. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 évesen az enyém is ilyen volt még!! 1.5 éves kora között kezdett ellenni pár percekre egyedül, most 2 éves, és már egyedül építget, vagy mesét néz, könyveket lapoz, míg főzök v mosogatok.. olykor kijön megnézni, mit csinálok, de sokkal jobban elvan. 1 évesen semmit nem tudtam mellette csinálni, ráadásul éjszakáztam is vele, nagyon ki voltam már idegileg a szó szerint 0-24 műszaktól.. Most már ezerszer jobb!!
2015. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már 1 éve azt várom hogy jobb lesz,mert mindenki azt mondta,hogy az elsö év a legrosszabb,és utána már sokkal jobb...szóval akkor az elsö 2 év ilyen nehéz?Kezdek megörülni a 24 órás szolgálattól...egy csomószor felkel éjjel a szopi a mindene,,,nappal se igen eszik szopit akar és ha nem adok neki,akkor megy a visitás....
2015. márc. 26. 07:26
 10/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

Igen, nálunk egyértelműen 2 év után lett sokkalta jobb a helyzet!!

Addig éjjel ment a nyűglődés, órákon át ébren volt, vagy épp fél óránként kelt. No meg legalább 1 órát altattam mindig...kivoltam rendesen!!

25 hónaposan mintha kicserélték volna.. nem tudom, hogy a fogzás befejezte miatt...de egyedül elalszik és alszik éjjel, mint a bunda, van, hogy 12 órát!!! És még napközben is 1-2 órát!! (hozzáteszem, 1 évesen kb. 9 órákat aludt összesen!! 24 óra alatt, és azt is szaggatottan..) Emellett egyedül eljátszik akár fél órát is...

Azért néha az agyamra tud menni, pl most már reggel óta csak kiabál játék közben, de nem hiszti, csak most ezt élvezi :)

De én határozottan mondom, hogy nálunk a 2 év volt a vízválasztó minden téren!! Nem szívesen csinálnám újra az első 2 évet, az biztos!!!

2015. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!