Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának van ilyen...

Minden babának van ilyen korszaka, hogy képőtelenség tisztába tenni, vagy csak az enyém ilyen örökmozgó? Valami praktika?

Figyelt kérdés
A pelenkázás alatt másodpercenként hasra fordul, négykézlábra áll, felül, stb... Próbáltam már mindent: énekelni, hangokat utánozni, minél érdekesebb dolgokat a kezébe adni közben, de nem sok sikerrel. Nem bírok vele. Ez életkori sajátosság, vagy az én babám túl mozgékony? 7 és fél hónapoos.
2015. márc. 25. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden baba ilyen:) nekem kb 3,5 hónaposan már hasra fordult. Azóta egy kész tortúra a pelenkázás. Most 19 hónapos, és nem bírok vele :D
2015. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb babánál eljön ez a korszak. Nálunk is elég hamar jelentkezett; a férjemmel mindig "vitáztunk",h ki a soros a pelenkázásnál. Azóta bugyipelenkát használunk (up&go), ami lényegesen javított a helyzeten.
2015. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, már 14 hónapos, teljes küzdelem, csak akkor nyugis, ha nagyon-nagyon álmos, egyébként elszaladgál közben minden munkafázis között. A bugyipelus nekünk is bevált.
2015. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak is volt ilyen hirtelenmegfordulós-lelépős időszaka. Hullámokban visszatér, szerintem összefügg a mozgásfejlődéssel.
2015. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én fiam 7 hós múlt, kb 1 hónapja kezdte el, nagyon erőszakosan...bohóckodok, popsikrém, textilpelust, sima pelust...vagy ami a kezembe kerül adom neki...lehet hogy csak kis ideig foglalja le, de ha mindent összeadjuk azért kiteszi a pelenkázást. nálunk a rugdosás az amivel nem tudok mit kezdeni...régen is rugdosott, befeszítettem magam azt kész. de egy két hete izomból teszi, sokszor annyira fáj..nem tudom mit csinálhatnék vele...
2015. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!