Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszenek ezek a...

Nektek hogy tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés
Ha fiú lesz akkor a Flynn nevet szeretnénk neki adni( a férjem nagyapja után) ha lány akkor a Trisha becézve Trish(a férjem nagymamája után) Nektek hogy tetszenek ezek a nevek? Persze a gyereknek 2 neve lesz egy magyar és egy angol itthon mindenképp a magyart fogja használni.( A férjem amerikai)
2015. márc. 25. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván furcsa,neked kell hogy tetsszen.
2015. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Flynn tetszik, a Trisha viszont nem. Nagyon nem, én is kint élek Amerikában, itt sem számít populáris névnek, és félig magyarként is azt mondom, hogy borzalmas, magyar nyelvvel ízlelgetve.

Az meg, hogy melyik nevét melyik országban használja, nem tudhatod előre. Nekem is két nevem van, egy magyar, egy amerikai, mégis a magyart használom mindenhol, így ismertek meg, összezavarodik az ember, ha egyszer így, egyszer úgy szólítják.


Én azt javaslom, válassz a gyermekednek két nevet, azzal nincs probléma, de két olyat, amit mindkét országban könnyen kiejtenek (azt már meg sem említem, hogy passzoljanak egymáshoz)

Például az Elizabet már itthon is egyre népszerűbb, vagy ennek egyéb formája (Elíz, Elza, Eliza, Liza stb) Van ezer másik ilyen név is.

A Flynn király, de nem tudok mellé második nevet elképzelni..

2015. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz nevek, de ugy igazándiból nem ezeket választanám, nem az én stílusom egyik sem.
2015. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Flynn jó, de a Trish soha nem tetszett. Mint egy erőltetett tüsszentés.
2015. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik
2015. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!