Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adsz inni egy ev alatti,...

Mit adsz inni egy ev alatti, hozzataplalt gyermekednek, ha nem fogadja el a vizet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vizet..kellett neki vagy 3 honap mire megszerette, de emlékszem eloszor orditott, mint akit nyuztak, szegénykém várta volna, hogy majd tej lesz..most 11 honaposan meg már állandoan vizet inna.
2015. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. a főzelékéből teszek a vízbe, icsit sűrűbb lesz, mint a víz, de megissza evés előtt, de után is adok neki mert szomjas és kell is

2. üveges gyümölcsöt vizezek(de sűrűn hagyom)


(3. amúgy én arra jöttem rá, hogyha melegítem a vizet és kisebb lyukú cumisüvegből adom-nem nyeli hirtelen félre-akkor megissza a vizet, ill főként evések után(babatea nemigen csúszik))

2015. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1:4 aranyban higitok neki baba gyumolcslevet
2015. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vizet. Először örültem annak is, ha csak pár kortyot ivott belőle egyszerre, aztán hozzászokott.
2015. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Filteres teát ízesités nélkül.És vizet kap felváltva. Szépen lassan elfogadta.
2015. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Baba gyumolcsle. Mast nem hajlando meginni. Tapszeres szinte a kezdetektol es mindenki nyuzott vele, hogy itassam vizzel. Probaltam es azota sem fogadja el, pedig minden nap beprobalkozom vele. 8 honapos most.
2015. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Középső gyerekem nem fogadta el a vizet. 1 éves kora alatt csak azt adtam neki, ha nagyon szomjas volt, valamennyit ivott belőle, de nagy küzdelem volt. Most 3 éves, és most sem szereti a vizet, ha víz van, inkább nem iszik, akár egész nap. 1 éves korától adtam neki mást is.
2015. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első gyerekem csak vizet ivott,most második 17 hónapos és kb egy hónapja nappalra csak vizet éjszaka 1:4 arányban sága gyümiteát..Eddig gyümilevet és főleg teát mert nem ivott mást.Ha fejem tetejére álltam sem.De azt nem akartam hogy ne igyon semmit.Úgyhogy örülök,hogy idáig is eljutottunk :)
2015. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vizet. Teát semmiképpen, mert egy év alatti gyereknek a koffein méreg. Higitva is.
2015. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
más országokban nem teáztatják a babákat, hulyén is néztek rám, mikor baba teát kerestem.
2015. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!