Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust (nadrágpelenka?...

Milyen pelust (nadrágpelenka? ) ajánlotok egy babának aki képtelen hanyatt fekve végig feküdni a pelenkázást?

Figyelt kérdés

10 hónapos, ahogy hanyatt lerakom a pelenkázón, de már a földön is próbáltam, azonnal fordul is hasra. Ha vissza akarom fordítani, olyan brutál módon kiakad, hogy félelmetes. Üvölt, sír, kapálózik. A nadrágpelenka jó megoldás ebben az esetben? A Libero Up&Go nem igazán vált be, reggelre kifolyik a pisi belőle, van ennél jobb nadrágpelenka márka?

Minden ötletet elfogadok és megköszönök. Már rettegek a pelenkázástól :(


2015. márc. 26. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is már a második gyerekkel bírkózom végig ezt az időszakot. Már kényszerből megtanultam ráadni a sima pelenkát is "röptében", egyébként meg (persze ha nincs kaki:) állva egyszerűbb pelust cserélni, ha már stabilan áll és közben pakolhat, mint mindenképp a hátára kényszeríteni. Ha meg muszáj a hátán feküdnie, hát az ember lánya akkor lemondva elveiről odaadja a már tök érdektelen zenélőkön és téphető papírzsepiken túl még a távirányítót vagy a telefonját is arra pár másodperce, aztán a remény hal meg utoljára :)
2015. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van itthon bugyipelus magyar(baby up) ha nem akar megmaradni.De már most nincs ilyen hiszti.2x volt ez 9 hónaposan és most egy évesen.De túl vagyunk rajta.Bugyipelus én csak nappalra adnék estére simát.Türelem elmúlik, vagy próbáld állva pelenkázni.
2015. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

állva, négykézláb nem tudom a sima pelust normálisan ráadni, már próbáltam, és az lett a vége, hogy a pisi, kaki kifolyt belőle (pedig amúgy nem szokott, ha normálisan hanyatt rá tudom adni).

az a baj hogy nálunk ez kb másfél hónapja tart, és nem múlik, sőt, erősödik... már minden létező dolgot a kezébe adtam (még a légzésfigyelőt is :-D), hogy bírja ki azt a 2 percet, de azonnal fordul hasra. és ha vissza akarnám erőltetni, mintha nem hallana, megszűnne körülötte a világ, csak ordít, üvölt, nem hallja, hogy szólok, hogy nevettetném, semmilyen zenét, csörgőt nem hall olyankor, csak ordít...

pampers pants nadrágpelust ismeri valaki? az jó lehet?

2015. márc. 26. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos jó bár én nem venném meg mert túl árazva.Semmivel sem jobb a többitől.De próbáld ki.
2015. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!