Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam nem akar...

10 hónapos kisfiam nem akar enni Gyümölcsöt, és a főzelékek se izlenek neki. Írnátok recepteket, miket foztok ilyen korú babátoknak?

Figyelt kérdés
Eddig a reggeli szopi után mindig gyümölccsel folytatuk. Aztán délben hús zöldséggel. Délután gyümölcs. Vacsira tejpep. Persze közben meg párszor szopizik. De most nem kéri a gyümölcsöt. Sonka+kifli a menő. Eddig ilyet nem kapott, minden nap külön főztem neki. Csak friss gyümölcs, ebédre is.mindig frisset. Nem tudom mihez kezdjek! Teljesen tanácstalan vagyok. Eddig mindent szeretett. Kijott az első foga, azóta vagyunk így.
2015. márc. 26. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen gyümölcsöket adsz neki?lehet hogy megunta az ízét :).változatosan kellene.a húsokat is lehet adni neki marha, sertéshús, hal, csirkemáj legfeljebb heti 1 alkalommal,ezt már 8 hónapos kortól.csak jól megfőzve.banán, körte, narancs,

paradicsom, cukkini.

2015. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy egy egy baba nem ugyan ugy szereti az izeket. Valamelyik a sosat valamelyik az edeset csipi jobban. Taszasztald ki! Lehet most a sos a meno, es azert tetszik neki a sonka. :)
2015. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Alma, korte, banan, avokado. Ezeket eddig imadta. Deli.gyomolcsot nem merek adni. En is sokra allergias vagyok. Zoldsegeeket mindet szerette, husikat, halat. De most semmit se ker. Max 2 kanallal. ketsegbe vagyok esve. Miota ez van, azota ejjel is ebred. Eddig vegig aludta az ejszakat...
2015. márc. 26. 11:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor biztos a foga miatt van az étvágytalanság.de ez mióta tart?
2015. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Receptek:

[link]

2015. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Masodik hete. Miota kibujt az elso foga. Koszi a szakacskonyvet. Attanulmanyozom.. csak az.idegesit.h amint meglatja a tanyert es a kanalat a kezembe sir... 1-2 kanal utan ki se nyitja a szajat
2015. márc. 26. 13:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az avokádót, nyersen, éretten, illetve az édesburgonyapürét főzve. Nagyon szokták szeretni, mindkettő édeskés.
2015. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Édesburgonya volt ebédre. Nem kérte

.. Pedig eddig mindig imádta. Avokadot uzsira keszitettem. Banánnal nagyon szereti. Hát remélem sikerül vmit bele tomnom... De legalább sokat szopizik. Tejpepet megenne. De azon se élhet. Kell a a hús, gyümölcs, zöldség

2015. márc. 26. 15:07
 9/11 A kérdező kommentje:
Avokado kilove... puskota joghurttal kilove
2015. márc. 26. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
De ha sokat szopizik az jó :) nem is kell aggódnod :)
2015. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!