Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csináljak? 2 nap...

Most mit csináljak? 2 nap alatt szétrágja a cumit.

Figyelt kérdés

Eddig Aventos cumit vettem a 18 hónapos lányomnak ami nem olcsó de 1 hét alatt szétrágja. Vettem neki Mammosat ami nem sokkal olcsóbb azt is szétrágta 4 nap alatt. Hagyjam neki hogy azt szívja vagy hetente vegyek neki 2 db-ot. Tiszta dühítő...

Nem akarok olcsó rossmanosat vagy dm-eset venni neki, hanem olyat ami fogszabályzós de ez így iszonyatosan drága mulatság lenne.

Amúgy fogzik és szerintem azért rágja. Azt nem tudom csinálni hogy nem adom oda mert akkor bömböl hisztizik.

Ti ilyenkor mit csináltok? Hagyjátok a lyukas cumit? Két kis lyuk van rajta.


2015. márc. 27. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig NUK-os latexből készült cumink volt, egyiket sem rágta el idő nap előtt a kisfiam.
2015. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a latexosak tartósabbak, mint a szilikon gumik. Viszont figyelni kell, nehogy allergiás legyen rá, ha ennyire szereti a cumit és sokat cumizik. Meg kellene próbálni cumi helyett mást is adni a szájába, akár rongydarabot (fulladásveszélyt mindig figyelembe véve!), külföldön például lehet gyapjúval töltött apró selyembabákat kapni, cumi helyettesítésre.
2015. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!