Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 1 éves babájának adta a...

Aki 1 éves babájának adta a Cedax babyt hány ml-t irt fel neki az orvos?

Figyelt kérdés

Új orvosunk lett és ő egy nekünk ismeretlen antibiotikumot irt fel mandulagyulladásra a cedax babyt 2x5ml naponta.eddig actil duot szedtünk már abból 2x2,5mlt.

Még nem vagyunk 10kg igy ha a mérőjével kellene kimérnem neki egy nap kellene 5mlt adnom.3,5napig tart igy az adása.én sokallom az adagot,tudom az orvos ért hozzá de eddig az 5éves 24kg lányomnak kellett 2x5mlt adnom.


2015. márc. 28. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 8 hónaposan kellett (vagyis utólag kiderült,hogy nem is kellett volna antibiotikum,mert azért volt taknyos meg azért volt begyulladva a toka már 2 hónapja,mert étel-intoleranciája volt,na mindegy...)

Szóval megnéztem: a dobozra 2x 3 ml volt írva,ekkor a fiunk 8,5 kg volt.

2015. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ok.csak idegesitett h nem e sok ez.köszi hogy irtàl.
2015. márc. 28. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk 2,5 ml-t írt fel ebből a doktornő, de másik fajta antibigyóból se többet.

A 4 éves kap 5 ml körül, de a kicsi (14 hónapos) sose kapott 2,5 ml-nél többet.

2015. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!