Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog ez, hogy...

Normális dolog ez, hogy délután 3 óra óta nem alszik a kisbabám?

Figyelt kérdés
Kicsit ki vagyok mostmár bukva, még mindig fent van, és randalírozik az ágyban, hat hónapos. Egy hete tart ez az állapot, fogtam időre, fogra, frontra, amire csak lehetett. De mostmár tanácstalan vagyok. Nem sír, forgolódik kicsit, utána vissza, majd előlről kezdi. Lassan hat órája nem aludt, nem hiszem, hogy ez normális dolog, egy ilyen idős babánál, és mostanába tényleg majdnem mindennaposnak mondható.
2010. febr. 17. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulja a forgást a kis drága :), azért fészkelődik jobbra-balra, tetszik neki biztosan. A mozgás miatt nem tud aludni, sokáig az enyém is éjszaka forgolódott álmában, aztán sírt, ha beakadt valahová. Türelem, elmúlik ez is.
2010. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!