Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babám pár hete elkezdett...

6 hós babám pár hete elkezdett dünnyögni, morogni, *hisztizni*, hogy már vegyük fel. El vagyok keseredve. Már a játékot is dünnyögés kíséri. Olyan, mint egy méregzsák. Mit tehetnék? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Álmos is állandóan napközben, de keveset alszik. Mit tegyek? Úgy érzem, csak nekem van ilyen nyügi babám.
2015. márc. 30. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
ugyanilyen volt az enyém is 6 hónaposan. Most 8 hónapos, valamivel jobb a helyzet.
2015. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet fogzás is. Írtad, hogy álmos napközben, csak keveset alszik, onnan gondolom. Lehet hamarosan kint lesz a foga és nagyon feszíti az ínyét.
2015. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
méregzsák :D nekem 7hónapos lesz,nemrég olyan jól elvolt,de mostanában már csak arra gondolok,bár ellene 10percet egyedül... mondjuk neki a délutáni szundija megmaradt szerencsére. ha nagyon kómás vidd el sétálni. ha hideg van,bundazsák,(van nem olyan vastag is amúgy) ha jó idő takaró. hazaérsz,lecipzározod/kitakarod így nem kell vetkőztetni,ha mázlid van nem kell fel.
2015. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!