Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kisfiam megfázott....

20 hónapos kisfiam megfázott. Kinder luff balzsamom van nem a baby. Az pedig 3 éves kortól használható. Attól egy pivot sem kenhetek neki a hátára?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam mindenhol, hogy ilyen kenegetős cuccot 3 éves kor alatt nem szabad. Én nem kennék rá. Hétköznap van, 1/4 4. Nyitva van minden gyógyszertár, vegyél neki vmit amit kaphat is.
2015. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én sem adnám. kicsi az esélye, de ha allergiás esetleg a mentolra, akkor nagyobb bajt csinál
2015. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 orvos és több ismerős is azt mondta, hogy pici gyerekre ilyet nem szabad kenni, nagyon hűsíti őket és zavaró, na meg ha allergiás...
2015. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem baby luff balzsamom volt, azt én kentem az 1 évesem hátára, jobban is aludt akkor. Viszont annyi volt, hogy ha napokig kentem esténként, akkor ott kipirosodott a bőre, ami aztán hamar el is múlt.
2015. márc. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!