Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1 éves. Reggel este...

Kisfiam 1 éves. Reggel este szopizik, illetve nappal cicin alszik el, és még éjszaka is 1-3x felkel. Most leakarom szoktatni az éjszakai ciciről. De még sokáig szeretném szoptatni. Lehetséges, hogy majd ezek után kevesebb lesz a tejem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 06:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondoljatok ránk ma lányok, viszem a manót vérvételre:(
2010. febr. 18. 06:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem éri annyi inger a melledet, kevesebb tej fog termelődni, beáll az új kereslet-kínálat egyensúly. Tehát nem jelenti azt, hogy nem lesz elég az anyatej a babádnak, hanem azt, hogy annyi lesz, amennyi neki elég, nem lesz többlettermelés.
2010. febr. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szurkolok Nektek :) ügyesek legyetek :9 ;)

17/L

2010. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk a vérvételen, nagyon jól viselte, csak egy kicsit sírt.
2010. febr. 18. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb lesz a tejed, az is előfordulhat, hogy mivel kevesebb lesz, ezért nem lesz türelme nappal szopni, és elválasztja magát hamar. De majd meglátjátok. Amúgy hogy tervezed leszoktatni? egyszerűen nem adsz neki és kész? Az én kislányom is hasonlóan cicizik, mint a te kisfiad, de én már próbáltam, mi van, ha éjjel nem adok neki, és nagyon sírt, nem kellett neki más.
2010. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
10.16-os. Vida Ági Álomba ringató praktikáival. Elektronikus formában meg van a könyv, majd most fogom alkalmazni, nem tudom bejön-e majd? De már szeretnék aludni, de sokáig is szeretném szoptatni még.Remélem nem fogja magát leválasztani.
2010. febr. 18. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!