Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más újszülöttje is nagyon aktív?

Más újszülöttje is nagyon aktív?

Figyelt kérdés

Éjszaka eszik, alszik, nappal viszont örülök, ha 3 órát alszik. Negyed6-kor már beindul, nézeget, beszélget, jár keze-lába, nagy szemekkel fürkészi a környezetet (főként ölben, le nem lehet vele ülni). Mellette nappal 2 óránként enne. Most lesz 5 hetes.

Nincs ezzel baj, de fog változni, hogy többet aludna.


2015. márc. 31. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is ilyen volt, nappal nem aludt. Én meg azt hittem minden baba csak alszik és eszik. :)

De ez sem igaz minden babára! Csak meglepő, hogy ilyen aktív tud lenni egy aprócska baba.

Amúgy doki mindig azt mondta, hogy "anyuka, ha a baba éjjel alszik, akkor aztán ne panaszkodjon"! :)

Amúgy 4 hónapos volt a lányom, amikor már nappal is többet aludt, bár ő soha nem volt nappal egy nagy alvó. De éjjel aludt, mindig. Hálás vagyok neki ezért. :)

Most már 4,5 éves, és mindig kíváncsi természet volt. Kicsinek is, most is. Érdekli a világ. Vannak ilyen babák, nem kell megijedni, és rosszra gondolni (ezt most azért írom, mert akkor én is megijedtem, hogy valamit rosszul csinálok, meg pl. itt páran meg is mondták, hogy biztos béna vagyok és nem tudom elaltatni, de aztán rájöttem, hogy mások a babák, és valóban nem mindegyik nagy alvásigényű).

Ettől még szépen, gyorsan, ügyesen tud fejlődni!

2015. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam eszik-alszik baba volt, de ő most 3 évesen is nagyon nagy alvó (éjjel 11 óra, nappal 3-3,5 óra), nem igazán kellett cipelni sem. Ő is érdeklődő, aktív, nyitott kisfiú lett, hozzátéve, hogy szuperül le tudja magát is foglalni (ez babaként is így volt). A babák mások, normális az enyém és a tiéd is, maximum az enyém kicsit anyabarátabb :)
2015. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk. Az éjszakát nagyjából átaludta, viszont nappal, ha aludt másfél órát már összetettem a kezemet. 11 hónapos és mostanában napközben max. 1 órát alszik, de múlthéten minden nap pl. háromnegyed óra alvás után felébredt.
2015. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nincs okom aggódni...
2015. márc. 31. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak az enyém mellette éjjel sem aludt olyan jól....
2015. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!