Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is féltette nagyon a...

Más is féltette nagyon a babáját a felfázástól?

Figyelt kérdés
Harisnyában, nadrágban,néha még sínadrágot is adok a drágámra amikor a földön van,de úgy féltem ,1éves kúszik,mászik nagyon nem akar a járókában már megmaradni,nálunk mindenhol hajópadló van a lakásban,próbálok mindenhová szőnyeget rakni,de mindig megtalálja a kiskaput.Ha körbekerítem akkor az nagyon nem tetszik neki.
2010. febr. 18. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány fok van a lakásban?

Szerintem a sínadrág már sok picit, ha legalább 20 fok megvan.

Pelus is van rajtuk, nem olyan, mint ha Te üldögélnél a földön... :o)

2010. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom túlaggódom,csak várok egy kis megerősítést,hogy mások,hogy csinálják.Mindig 20 fok felett van a hőmérséklet.
2010. febr. 18. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor nincs gond. Én harisnyát és nadrágot adtam rá, néha még egy plusz zoknit. Ha az orrát megtapogatod, és az nem hideg, akkor nem fázik, még akkor sem, ha a keze-lába esetleg az.

első

2010. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy.
2010. febr. 18. 13:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Amiket adsz rá+kabát-na én így viszem ki sétálni.

Szerintem nem kicsit túlzod el.

Egész nap meg sem állnak, márcsak ezért sem fázhatnak:)

Én egy szabadidő nadrágot adok a fiamra+zokni puhatalpú cipővel, + hosszúujjú body vékony felsővel. A puhatalpú cipő pont a hideg padló miatt. Ő mondjuk inkább már futkos, de mászni is szokott.

2010. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nálatok hajópadló van,vagy padlószőnyeg?Mert a szőnyegre én se öltöztetném be.
2010. febr. 18. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Van rajta pelenka, harisnya, ottnoni nadrág, vastag zokni

Most már megy, de azért szokott még mászni ill ülni, a konyhakövünk, meg nem éppen meleg.

Szobákban parketta vagy hajópadló van, csak a nappliban van szőnyeg.

A sínadrág szerintem nagyon túlzás.

Én 38 éves vagyok és soha nem voltam felfázva, pedig rendszeresen zokniban vagyok otthon, kint a konyhába is, elfelejtem felvenni a papucsot.

2010. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13:48-as vagyok. Parketta és kő, a közepén szőnyeg, de legkevesebbet a szőnyegen tartózkodik a fiam. 13,5 hónapos.
2010. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én már voltam,nem kívánom senkinek.
2010. febr. 18. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nem hajópadló van, hanem járólap + szőnyeg a közepén, csak az ő szobájában van parketta. 8 hónapos, kúszik, meg ül, általában a kövön. A sínadrág nagyon sok. Én harisnyát, nacit, hosszú ujjú body-t, pólót és egy pulcsit adok rá. A pólót is csak azért, mert a hasa mindig a földön van, így a plusz réteg kell.

A hajópadló melegebb a járólapnál, vedd le azt a sínadrágot.

2010. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!