Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babák anyukái, hogy...

9 hónapos babák anyukái, hogy néz ki egy napotok? Mikor kel, mikor eszik, mikor és mennyit alszik közben?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az én babám fél7 körül ébred, akkor eszik 210ml tápszert, majd olyan 3 óra múlva álmos lesz, akkor teszem le aludni, de ha előtte nem eszik, csak teát iszik, akkor hamar felkel, mert szerintem ébreszti a gyomra. Így pl. ma már 9-kor tízóraiztunk gyümölcsöt, ivott teát és így raktam le aludni. Így alszik másfél órát jó esetben. Utána ha felébred, akkor olyan 12-13 körül ebéd, játék és 3-fél4 körül alszik el. Alszik 5-fél6-ig, akkor uzsizunk, játszik, fürdetés 8-fél9 körül, este tápszer és alszik fél7-ig. Sajnos hajnalban mindig felébred és utána már csak mellettem alszik, de van, hogy így is ébred, teát iszik és alszik tovább. Nálatok hogy működik a dolog? Ebben a szeles időben szoktatok kimenni?

#9 hónapos babák
2015. ápr. 2. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 hónapos a kislányom, nálunk úgy néz ki egy nap, hogy fél 8 körül ébred, szopizik kicsit (nem sok tejem van már), ezzel el van egy darabig, játszogatunk, majd 9 körül eszik gyümölcsöt. Ezután még egy jó fél órát nyűglődik, majd hajlandó elaludni :) viszont ilyenkor akár délig, fél 1-ig is simán alszik. Ébred, ebédel főzeléket és tápszert is, délben még valamiért igényli a cumisüveget. Mi utána mindig sétálni megyünk, akár szemerkélő esőben is, nagyon szeret a levegőn lenni, csak extrém rossz időben maradunk otthon. Általában séta közben is elalszik, fél 4-4 körül van uzsonna, tejpép meg gyümölcs. Ezután játék estig, fél 7-től szokott még aludni egy fel órát. Mi későn fürdetünk, 9-kor, ezután betol 300 ml tápszert és alszik reggelig :)
2015. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jól hangzik! Nagyon jó babád van! :) Nekem egy ilyen nap csak álom...:D
2015. ápr. 2. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem panaszkodom :) minden gyereknek megvan a saját ritmusa, na meg lehet, hogy nekünk is változik majd, bár eddig egyik olyan jóslat se jött be, amit a nagyon jóindulatú anyukák szajkóznak, pl. majd nem fogtok aludni, ha jön a foga, meg ilyenek...:)
2015. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ne aggódj! Szerintem irigykednek és azért mondják. Meg picit drukkolnak is, hogy így legyen. Tudod, ha nekem rossz, legyen másnak is...Mintha attól könnyebb lenne. Szerintem, ha eddig ilyen jó baba volt és ilyen jó alvó, akkor ilyen is marad.

Nekem a párom volt ilyen baba és igazából azóta is ilyen, képes bárhol, bármilyen zajban elaludni és rengeteget alszik. Én nagyon rossz alvó vagyok. Sajnos ebben rám ütött a kislányom, pedig minden másban tiszta apja. :D Na ez a szívatás! :D

2015. ápr. 2. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod mit, ez legyen a legnagyobb baj! :) a lényeg, hogy egészségesek és boldogok legyenek, más szerintem nem számít :)
2015. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!