Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos napi egy óra...

15 hónapos napi egy óra alvása az "normális"?

Figyelt kérdés

Reggel 7 körül kel. Délben alszik egy órát (azt is két részletben) és este 10 előtt így sem lehet ágyba dugni, egyszerűen nem álmos. Ellentétben velünk, mi már kivagyunk ettől. (eleven, virgonc, de azért az a napi egy óra pihenés nekem nem pihenés). És éjjel is felébred 2x-3x.


Nálatok hogy van, hasonló korú gyerekek anyukái?


2010. febr. 18. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj szerintem ez csak átmeneti "sztrájk" :)

Én lányom is csinál néha pár napig ilyeneket,de nálunk már olyan is volt,hogy egész nap nem aludt el.Mondanom sem kell,hogy milyen elviselhetetlen lett délutánra már a fáradságtól... :) Szóval szerintem egy pár nap és vissza rázódik minden a régi kerékvágásba!

Addig is kitartás :)

2010. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. :)Hát remélem igazad lesz. Már egy jó hónapja csinálja ezt velem. :(( Ha meg véletlenül kétszer alszik egy nap (kétszer egy órát) akkor éjfél előtt nem lehet lelőni.


Sokszor irigykedve olvasom, mikor írják, hogy a gyerek 8-kor alszik, és az utána következő idő már a szülőké. Hát nálunk ilyen idő már nincs, mert az apja 9-kor már alszik (előbb mint a gyerek) mert nagyon korán kel reggel.

2010. febr. 18. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát már ha ilyen régóta csinálja elhiszem,hogy fárasztó lehet... :( Az én lányom csak max 1-2 héig csinálta napközben,de az éjszakai alvással(lekopogom) soha nem volt gond. Nem lehet hogy a foga miatt vannak még ezek az éjszakai ébredések is?
2010. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia!az én lányom 3 hónapos kora óta nem alszik egy percet sem napközben!este10-kor elalszik és reggel 8-kor ébred!most 8 hónapos én már megszoktam hogy este állok neki az egész napos dolgomnak amikor megjön az apja.átérzem a gondod!kitartás!
2010. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idős és ugyan ezt csinálja!
2010. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. Húhh, azért nem semmi a 3 hónapos kicsi, aki semmit se alszik napközben!!! Az enyém 3 hónapos korában 3x20 percet aludt.
2010. febr. 19. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk is van néha ilyen, 14 hós kislány. éjjel mindig ébred még. talán ha jön a jóidő és kint lehe majd garázdálkodni, jobban kifáradnak. szeritnem közrejátstik, hogy így télvíz idején nem bírják levezetni az energiáikat, és túlpörögnek.
2010. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!